Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał mercedesem w lewo, zderzył się z motocyklistą. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem motocyklisty. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec w powiecie bialskim, na trasie Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, 46-letni mieszkaniec Świdnika, wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklem marki Suzuki. Mężczyzna, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jednośladowi, którym kierował 24–letni mieszkaniec gminy Drelów. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i straż pożarna. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obaj kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Skręcał mercedesem w lewo, zderzył się z motocyklistą. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. pytanie zasadnicze – z jaką prędkością jechał motocyklista ?
  na skrzyżowaniu jest max 70 km/h … kierowca auta miał
  zapewne zapas czasu, ale się przeliczył bo motocyklista grzał ostro
  bo ma dopiero 24 lata i musi sobie pojeździć na maksa !!!
  przecież znaki nie są dla motocyklistów !!!!

  • Ja, widząc za sobą motocykl, z obawą omijam każdą przeszkodę na drodze, bo może zacznie wyprzedzać w miejscu niedozwolonym. Jeśli wytrwa do odpowiedniego punktu, mam ochotę przybić mu naklejkę; ,,Normalny”.

   • Wyjaśnij nam proszę co masz na myśli pisząc „omijaj każdą przeszkodę na drodze” bo wychodzi że ty możesz „omijać przeszkodę” w miejscu niedozwolonym a motocyklista już nie…? Bo tak właśnie napisałeś…!!!
    Niezależnie od tego jako użytkownik samochodu i okazyjnie motocykl, rower, piechota obawiam się znacznie bardziej wariatów/furiatów w samochodach, których jest więcej (pokazują to statystyki śmiertelności)…

    • Jeśli jest sezon robót drogowych, to takich miejsc jest mnóstwo. Sytuacja bez robót, np; zbliżam się do stojącego na drodze samochodu, którego kierowca otwiera sobie bramę i mam już przerywaną linię. Niestety, kierowca z tyłu, zjechał na przeciwny pas przekraczając podwójną ciągłą.

  • Ramdalk..kim Ty jesteś pajacu żeby każdego motocykliste traktować jako pirata?

  • A mi się wydaje, że większość kierowców widzie te wszystkie motocykle, skutery,
   tylko zawsze im się wydaje, że zdążą przed nimi,
   a właściwie chcą zdążyć przed nimi.
   Chodzi o taki typ kierowców, którzy nie potrafią poczekać, coś w stylu „dlaczego mam niby czekać, skoro mogę być pierwszy, niech on uważa”.

  • Człowieku, to na pewno nie jest pytanie zasadnicze. Jednoślad poruszał się drogą z pierwszeństwem i kropa. Masz obowiązek ustąpić, koniec wywodu.
   Biorąc pod uwagę, że większość osób nie jest w stanie oszacować prędkości zbliżającego się obiektu do odległości ok 50 m (ta umiejętność pogarsza się oczywiście wraz z wiekiem) to kierowca merca winien siedzieć i czekać aż będzie czysto. Niestety zachowane „a zdążę” widać często.

  • Stwierdzenie zasadnicze myślałem że ty jesteś głupi ale nie ty jesteś pier……ty.

  • Motocyklista jechał z dozwolona tam prędkością. Skąd wiem? Otóż jechałem za nim. Kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo do czego sam się przyznał. Teraz panie wszechwiedzący powiedz mi, urosło Ci ego od napisania tego komentarza? Ciekaw jestem jak nie daj Boże sam znajdziesz się w sytuacji gdzie będziesz jechał prawidłowo a ktoś w Ciebie wjedzie bądź krzywda stanie się komuś z Twojej rodziny, miło będzie się czytało takie komentarze? Zresztą wtedy raczej ich nie przeczytasz, bo będziesz opłakiwał tą osobę w szpitalu albo na cmentarzu. Pomyślcie ludzie, to nie boli, a może komuś nieprzyjemności oszczędzić.

 2. Randalk
  Wylacz ten internet, bo Ci sie w glowce za bardzo gotuje. Jechał pewnie ze 300, dlatego przezyl. Gdzie takie tułmany jak Ty sie rodzą? Świdnik ? ?

 3. Mondry jak Franio

  Mercedesy to śmierć na drogach.