690 680 960

Citroen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Krzak pojazd osobowy uderzył w drzewo. Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość oraz stan trzeźwości kierującego.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Krzak w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały z głoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego marki Citroen zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-letni mieszkaniec gminy Nielisz kierując citroenem, na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

Jak informują policjanci prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się 47-latek oraz stan nietrzeźwości. Dokładny wynik stężenia alkoholu w organizmie kierującego citroenem będzie znany po wykonaniu badania jego krwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Zamość)

4 komentarze

 1. .................

  Niech on się cieszy że go ktoś w tym „Krzaku” znalazł 😉

 2. Bez litości dla śniaków

  Siniak miał farta jeszcze pogotowie lotnicze wezwano??

 3. I jeszcze jako społeczeństwo mamy płacić za śmigłowiec i leczenie dla tego żula ?

 4. Nie zasłaniaj się społeczeństwem, śmiało, sam powinieneś tam pojechać i łopatą tego „żula” dobić.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas