690 680 960

Skradzione elektronarzędzia zakopał w lesie. Recydywista stanie przed sądem

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł elektronarzędzia z zaparkowanego pojazdu i zakopał swój łup w lesie. Wkrótce 34-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

W czwartek kryminalni z Chełma wspólnie z policjantami z posterunku w Sawinie zatrzymali 34-latka. Mężczyzna okazał się sprawcą kradzieży z włamaniem do samochodu stojącego na terenie prywatnej posesji.

Do przestępstwa doszło w miniony weekend w gminie Wierzbica. Łupem 34-latka padły elektronarzędzia, których wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę blisko 6 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które zakopane było przez mężczyznę w lesie.

Wczoraj 34-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

  1. zbroił się na czas po armagedonie. jeszcze tylko papier, drożdż i kasza jaglana, i można się surviwalować

  2. Skąd wiedzieli że to on i że zakopał w lesie?

  3. szkoda zgłaszać – pokrzywdzony ma mniej praw niż złodziej

  4. Podziekujmy naszemu choremu systemowi ,za „hodowanie ” niereformowalnej bandyckiej patologi ,która nigdy się nie skalała i nie skala się zadną pracą, bo woli kraść .W sumie to się patolom nie dziwię , kary są tak śmieszne ze nie ma się czego bać

  5. znów chelm co to za dzikie okolice

  6. Chyba liczył na to że wyrośnie więcej sztuk, w końcu to przecież zielone było 😀

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas