690 680 960

Skoda uderzyła w bariery na obwodnicy Lublina (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, który miał miejsce na obwodnicy Lublina w rejonie węzła Rudnik. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 16 w miejscowości Ciecierzyn. Na obwodnicy Lublina, w ciągu drogi ekspresowej S12/17, w rejonie węzła Rudnik, samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skodą mężczyzna jechał od strony Świdnika. Stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto uderzyło bariery energochłonne.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Warszawy.

(fot. lublin112)

16 komentarzy

  1. Nagle znaleźli się sami wybitni kierowcy. Po co opowiadać głupoty skoro nikt nie wie dokładnie co się stało….Nie zawsze wina jest tylko kierowcy, trochę więcej myślenia ludzie !….

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej