Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skatowali na śmierć napotkanego mężczyznę. Trafili do aresztu

Nie dwóch, a trzech mężczyzn odpowie za brutalne pobicie mieszkańca Zamościa, który w wyniku doznanych obrażeń ciała, zmarł w szpitalu. Sprawcy są już w areszcie. Jeden z nich tłumaczył, że się nie spodziewał, iż pobity umrze.

Policjanci zatrzymali trzeciego mężczyznę, do sprawy brutalnego pobicia 45-letniego Jacka W. Po godzinie 1 w nocy z piątku na sobotę, przy ul. Gminnej w Zamościu znaleziono ciężko pobitego mężczyznę. Jak wstępnie ustalono, mieszkaniec Zamościa szedł wraz ze znajomymi. W pobliżu dworca autobusowego podeszło do nich trzech mężczyzn.

Wywiązała się pomiędzy nimi wymiana zdań, a po chwili, mężczyźni rzucili się na Jacka W. Bili pięściami po całym ciele, a leżącego już mężczyznę kopali. Po wszystkim sprawcy uciekli, zaś poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 45-latek zmarł w szpitalu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. Początkowo było wiadomo tylko tyle, że ubrani byli w ciemne spodnie dresowe, a jeden z nich miał charakterystyczną kolorową kurtkę.

Funkcjonariuszom udało się zatrzymać najpierw dwóch mężczyzn, którzy mieli być zamieszani w sprawę pobicia. Teraz dołączył do nich trzeci. Są to 23-letni Bartłomiej C., 23-letni Sebastian M. i 35-letni Sebastian G., wszyscy mieszkają w Zamościu. Prokurator przedstawił im zarzut udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Tylko jeden z nich przyznał się do winy. Decyzją sądu, wszyscy trafili do aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja – zdjęcie ilustracyjne)
2018-05-24 19:25:49

21 komentarzy

 1. Najgorsze, ze nie odpowiedza za morderstwo, tylko za taki dziwny wymysl polskiego prawa jak „pobicie ze skutkiem smiertelnym”.
  Skutek powinien byc punktem wyjscia dla okreslenia przestepstwa a nie czynnosc (pobicie).
  Zrobiles cos w wyniku czego czlowiek umarl – morderstwo, czy to pobocie czy rozjechanie kogos na przejsciu dla pieszych. Proste.

 2. 10mat dobre:):):):):)::):):)

 3. No to w pierdlu powinni się nimi zająć. Trzech na jednego faceta. Bandyci bez honoru…

 4. Kto ich wychował? Banderowcy? Murzyni? Islamiści? Pedały?
  Nie. Te śmieci wyszły z polskich domów. Z polskich rodzin. Coraz więcej tej patologii. W Anglii i Holandii już się na nich poznali. W Niemczech szybko POLIZEI przypomina im czasy Generalnej Gubernii Hansa Franka więc siedzą cichutko.
  Niestety po 10-12 latach względnego spokoju – emigracja patologii eksportowej made in Poland zastopowała… dziadostwo zostaje w kraju i zaczyna się to co było na początku lat 90tych gdzie zabijano ludzi z nudów albo dla paczki fajek lub 5zł.

 5. Gdzie byli koledzy co z nimi szedl. Najpoerw z nimi pił a pozniej zostawili pijanego a ten szukal zaczepki.

Z kraju