Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Siewnik wciągnął rękę 42-latce. Interweniował śmigłowiec LPR

W poniedziałek w Skierbieszowie doszło do poważnego wypadku podczas prac polowych. Siewnik wciągnął 42-latce rękę. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Lublinie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło wczoraj rano w Skierbieszowie w powiecie zamojskim. Policjanci ustalili, że 42-letnia mieszkanka Skierbieszowa wraz z mężem, pracowała na polu przy zasiewie rzepaku. W pewnym momencie maszyna wciągnęła kobiecie rękę.

– Chwila nieuwagi podczas obsługi siewnika przez 42-latkę skutkowała wypadkiem. Maszyna wciągnęła jej rękę. Skierowani na miejsce strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu by wyswobodzić kobietę z maszyny. Ranna 42-latka, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana została do szpitala w Lublinie – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

68-111543

2017-08-22 18:14:21
(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

  1. w jakim stanie jest siewnik,czy nadaje się do pracy?

  2. uzywam mózgu,w przeciwieństwie do Ciebie

  3. Te ateista pamiętaj ze gdyby nie te „co gorsza baby ” to by ciebie na świecie nie było tak tak plus ojciec ale męski narząd by cię „nie wypchnal”.

    A Pani z ręką życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  4. Te komentarze na poziomie dna i trzech metrów mułu pisały osoby niedorozwinięte ??? czy wyposażone w a raczej mające schorzenie- braku mózgu ??? takie coś powinno być karane, durne komentowanie

  5. Dziwi mnie trochę czestotliwość wylotów naszej powietrznej karetki. Rzeczywiście każde zdarzenie wymaga aż transportu powietrznego? Nie mnie to oceniać ale godzina lotu to grube tysiące zł. W Zamościu też jest szpital, są też karetki. Aczkolwiek jeżeli była to akcja ratująca życie lub rękę tej kobiety – to zgoda.

Z kraju