Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Siedliszcze: 2 tysiące złotych strat po dewastacji obiektu sportowego przez 19-latka

Policjanci z komisariatu w Rejowcu ustalili i zatrzymali 19-latka, który zdewastował obiekt sportowy. Straty spowodowane działaniem wandala wyceniono na 2 tys. złotych.

W listopadzie tego roku nieznany sprawca uszkodził elementy obiektu sportowego na terenie gminy Siedliszcze. Mundurowi ustalili, że za wszystkim stoi 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny.

– Mężczyzna uszkodził ogrodzenie, wiatę, altanę oraz krzesełka znajdujące się na terenie wspomnianego obiektu. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę ponad 2 tysiące złotych – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

19-latek wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

2016-12-29 11:21:30
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. powinien zapłacić 2 razy tyle co zniszczył + koszty sprawy to by sie nauczył, bo utrzymywanie go w zakładzie karnym przez Podatnika mija się z celem…

 2. WOW. 2000zł w budżetówce to kosztuje jeden fotel dla urzędnika. Ta gmina powinna świecić przykładem.

 3. co za półmózg robi do własnego gniazda? przecież to za pieniądze m.in. jego rodziców wybudowano żeby on i jego rówieśnicy mogli z tego korzystać … zamknąć go – będzie miał czas na przemyślenia

  • Zamknąć go ale w komórce u rodziców. Niech karmią głąba skoro tak wychowali.

   • Przecież to dorosły facet, co do tego mają rodzice? Dorośli sami odpowiadają za swoje czyny,

    • Sama metryka nie czyni dorosłym. Znam wiele osób niepełnoletnich z większą odpowiedzialnością od tego ułomnego „dorosłego”. Rodzice pewnie i tak go żywią i utrzymują, więc pobyt w komórce dobrze mu zrobi. Wypuścić dopiero jak zmądrzeje. Biżuteria na nogę a nie w więzieniu, na koszt podatnika, utrzymywać.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo