690 680 960

Siedem osób poszkodowanych, w tym dzieci. Groźny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Lublinie na al. Unii Lubelskiej doszło do groźnego wypadku. W zderzeniu czterech pojazdów poszkodowanych zostało siedem osób, w tym czwórka dzieci.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 10.00 na al. Unii Lubelskiej. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się cztery samochody osobowe – seat, skoda, ford i volkswagen. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że seat, skoda i ford poruszały się al. Unii Lubelskiej od strony al. Tysiąclecia. Kierowcy seata i skody widząc czerwone światło zatrzymali się przed skrzyżowaniem. Po chwili nadjechał kierujący fordem mężczyzna, który nie hamując wbił się pomiędzy auta, a następnie na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierująca jechała od strony Gali i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Zamojską.

W wypadku poszkodowanych zostało siedem osób, w tym czwórka dzieci. Przetransportowano je do szpitali. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu, al. Unii Lubelskiej w kierunku Gali jest całkowicie zablokowana.

11 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Brak mi słów, żeby to stosownie nazwać…

 2. bo skoro wjechał między dwa auta to widać że walczył aby uniknąc kolizji więc hamulec był zapewne wbity w podłogę. I kwestia czy hamulce i opony pozostawiały wiele do życzenia czy po prostu zbyt późno się zorientował i nawet auto z salonu by nie pomogło.

  • Auto z salonu zapewne byłoby wyposażone we Front Assist wymagany od kilku lat, więc dohamowałoby mu trochę mocniej, zanim by się wbił w stojące auta. Raczej się zagapił i za późno zareagował, a że autko starsze, to szkody spore.

   • Jest filmik na youtube.
    „Wypadek z udziałem 4 aut w Lublinie # 1190 Wasze Filmy”
    Jakby chciał wyhamować to miał mnóstwo czasu i miejsca na to. Urządził sobie jakiś rajd czy coś.

 3. Stać go, to się wbił i co mu zrobicie?

 4. Ja zrozumiał bym kierowcę bmw bo to było by normalne.Ale kierowca forda?

 5. Kobieta mu przypomniała, że trzeba szybko na Zemborzycką do mopsu pojechać po zasiłki

 6. Był pijany. I pomimo monitoringu i masy świadków twierdzi, że to nie on kierował.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas