690 680 960

Seat wypadł z drogi, staranował ogrodzenie i uderzył w drzewo. Życia 27-latka nie udało się uratować

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce na trasie między Zamościem a Szczebrzeszynem. Na miejscu cały czas pracują policjanci, jednak ruch odbywa się płynnie.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15 w miejscowości Płoskie w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 74, na odcinku między Zamościem a Szczebrzeszynem, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący seatem mężczyzna poruszał się w stronę Zamościa. Na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas, po czym pojazd wypadł z jezdni. Następnie auto staranowało ogrodzenie posesji, uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok.

Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną, jednak życia 27-latka nie udało się uratować. Mężczyzna podróżował sam. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku.

Występują niewielkie utrudnienia z przejazdem. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Jednak jak nam przekazano, ruch odbywa się płynnie.

(fot. Policja Zamość)

17 komentarzy

  1. on nie jechał , on leciał

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas