Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samolot LOT-u krąży nad lotniskiem, mieszkańcy zaniepokojeni. Uspokajamy (foto)

Od dwóch godzin można obserwować krążący w okolicach Portu Lotniczego Lublin samolot. Wbrew obawom wielu osób, nie doszło do żadnej awarii.

Co chwila otrzymujemy sygnały o samolocie Polskich Linii Lotniczych LOT, który od pewnego czasu krąży nad lubelskim lotniskiem. Wywołało to zaniepokojenie zarówno osób mieszkających w okolicach Portu Lotniczego Lublin, jak też użytkowników popularnej aplikacji do śledzenia znajdujących się w powietrzu maszyn.

Czytelnicy wskazują, iż samolot nie może wylądować, co chwila zniża się nad pasem, jednak zaraz odchodzi na kolejny krąg. Potwierdziliśmy, że sytuacja taka ma miejsce, jednak nie jest ona w żadnej sposób związana z jakąkolwiek awarią czy też problemami. Po prostu trwa szkolenie pilotów.

To już kolejny podobny przypadek na lubelskim lotnisku. Z uwagi na mniejszą częstotliwość realizowanych operacji lotniczych niż w Warszawie, jest ono udostępniane przewoźnikom do przeprowadzania lotów szkoleniowych dla swoich załóg.

Samolot LOT-u krąży nad lotniskiem, mieszkańcy zaniepokojeni. Uspokajamy (foto)
(fot. Flyradar)

16 komentarzy

  1. Nie dobrze będzie bardzo duży ślad węglowy .

    • lubelskie podlasie

      Przypomnij jak to było wcześniej zielony ,potem czerwony, czy odwrotnie. Kolejny nawiedzony i nie douczony z towarzystwa Grety.

Dodaj komentarz