Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochodem na minuty staranował zaparkowane auta i uciekł (zdjęcia)

W nocy, w centrum Lublina, jadące pod prąd auto uderzyło w zaparkowane wzdłuż jezdni samochody. Kierowca widząc co się stało, uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w centrum Lublina. Przed godziną 2 mieszkańcy ul. Chopina usłyszeli huk. Jak się okazało, w zaparkowane wzdłuż ulicy auta uderzył jadący od strony ul. Okopowej samochód osobowy.

Jak wyjaśniali świadkowie, mężczyzna kierujący samochodem jednej z firm carsharingowych poruszał się w stronę ul. Narutowicza. Zignorował znaki drogowe i pod prąd wjechał na jednokierunkowy odcinek. Po chwili uderzył w zaparkowane po prawej stronie pojazdy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Uszkodzone zostały saab i audi. O wszystkim powiadomiono policję. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia, a także prowadzą poszukiwania sprawcy kolizji.

Samochodem na minuty staranował zaparkowane auta i uciekł (zdjęcia)

Samochodem na minuty staranował zaparkowane auta i uciekł (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. No to nieżle beknie po kieszeni…!!

 2. Jak tak dalej pójdzie to wkrótce porozbijają wszystkie auta z wypożyczalni.

  • Owszem te samochody wypożyczają często ludzie, którzy mają „teoretyczne” prawo jazdy. Kiedyś zrobili, ale nie mają samochodu (bo by nie wypożyczali) i nie jeżdżą. Czyli zero praktyki + dawno zapomniana wiedza teoretyczna. Jak widzę takie auto na drodze, to oddalam się w popłochu, gdzie tylko się da. Na ogół to tykająca bomba na kołach. Zresztą widać to nawet na lublin112: jaki jest odsetek tych aut w mieście? A jaki odsetek zdarzeń generują?

 3. Może nie był pijany tylko po prostu nie umiał jeździć . Dużo osób ma prawo jazdy ale nie umie wcale jeździć . Przestraszył się nieboraczek , doznał szoku jak pomyślał o konsekwencjach i dlatego uciekł. Ale teraz już wie że jazda autem po mieście to nie jest bułka z masłem i lepiej jest skorzystać z taksówki niż wypożyczalni.

  • Ale przed czym uciekł przecież wiadomo kto prowadził (wszystko jest online)tylko chodzi o to czego się przestraszył -stawiam że był pod wpływem alkoholu a to zwiększa jego koszty i to bardzo. Dlatego gdzieś sie zaszyje aż wytrzeźwieje a potem się zgłosi niby sam .

 4. Pewnie *** na podwójnym gazie.

 5. Nie miał minut na koncie.

 6. Pokażcie to wypożyczone auto , kurła ? Co wstyd ?

 7. DOSTANIE PO KIESZENI.
  Już co niektórzy użytkownicy tych aut zostali
  obciążeni finansowo za kolizję których nie mieli.
  Także mogą wszyscy zapłacić za powstałe szkody.

 8. Jak sobota to regresik, regresik, regresik.

  • Jak sobota tooo tylko regresik, regresik, jak regresik tooo z Pankiem takim jak ten.
   Zainspirowałeś, a jakże.