Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód powiadomił służby ratunkowe o zdarzeniu drogowym. Za kierownicą BMW siedziała nietrzeźwa kobieta (zdjęcia)

Kierująca BMW 38-latka miała w organizmie 1,4 promila alkoholu. Kobieta doprowadziła do zderzenia z zaparkowanym pojazdem. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a ona sama trafiła do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Skowieszyńskiej w Puławach. Na numer alarmowy 112 zadzwonił samochód, w ramach systemu eCall. Jak się okazało, był to pojazd marki BMW, w którym uruchomił się alarm na skutek uderzenia w inny pojazd.

Na miejscu policjanci zastali uszkodzone auto oraz 38-letnią mieszkankę Końskowoli. Mundurowi ustalili, że kobieta jadąc ulicą Skowieszyńską w kierunku ulicy Gościńczyk nieprawidłowo wykonała manewr omijania zaparkowanego przy drodze samochodu, doprowadzając do zderzenia z nim. W hondzie nikogo nie było, gdyż kierująca nią kobieta chwilę wcześniej weszła do domu.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kobieta w chwili zdarzenia miała 1,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a ona sama trafiła do policyjnego aresztu.

38-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Będzie także musiała zapłacić wysokie świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Sprawiedliwości.

Samochód powiadomił służby ratunkowe o zdarzeniu drogowym. Za kierownicą BMW siedziała nietrzeźwa kobieta (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

18 komentarzy

  1. Czyli dała w szyję jednym słowem.

  2. Kobito jak ma się ciągi alkoholowe to takich fur się nie kupuje. tzw fura konfident.

  3. Pomyślała… BMW… a to frajer sprzedał mnie na psy, a mogłam w las uciec albo w zboże.

  4. Kolejny burakowóz wycofany z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej! A nawalona kierowniczka, na początek, niezależnie od tego, co jej niby „grozi”, za 1,4 promila powinna posiedzieć 140 dni.

Z kraju