Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Są utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na trasie z Lublina do Piask. W Wierzchowiskach samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:40 w miejscowości Wierzchowiska Drugie w powiecie świdnickim. Na drodze ekspresowej S12/17 Świdnik – Piaski samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Jak nas poinformowano, pojazd poruszał się w kierunku Piask. Kierowca w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę po czym uderzyło w barierę dzielącą jezdnie.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy i lewy pas jezdni w kierunku Piask. Pojazdy poruszają się pasem awaryjnym.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Tak się kończy, gdy wmawia się kierowcom, że wypadnięcie samochodem na bariery kończy się tylko rozbiciem pojazdu. Gdyby zamiast barier sterczały kolce, pobocza byłby zaminowane, a wypadnięcie z drogi skutkowałoby wjechaniem do lawy, to kierowcy jeździliby ostrożniej.

  2. To niesprawiedliwe. Znowu winnym zostanie uznany kierujący. Ludzie! Weźcie wysiądźcie z tych samochodów, wsiądźcie na rower, albo odwalcie coś będąc pieszo, bo już nie mogę czytać o kolejnej amebie kierującej samochodem.
    Trudno nawet prowadzić jakąkolwiek polemikę, gdy 100% zdarzeń jest powodowana przez kierujących samochodami. Przecież piesi, rowerzyści oraz autobusy to przyczyna wszystkiego złego na naszych drogach, a ostatnio brakuje materiałów na poparcie tej tezy.

  3. zrobili ekspresowki a idioci sie dalej stukaja po co to robic szkoda kasy bo tylko zap.,.,.,iep.,,………….,rzaja szybciej bez umyslu

  4. Taki uj PJ będzie miał a jadący pustą wylotówką na Wawę 112 o 24-tej to q przestępca i PJ straci.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska