690 680 960

Samochód dostawczy wpadł do rowu. Na miejscu pracują policjanci i strażacy (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga serwisowa wzdłuż powstającej trasy S19 w Zemborzycach Tereszyńskich. Obok hotelu Korona do rowu wpadł samochód dostawczy.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 16 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie koło Lublina. Na drodze serwisowej, wzdłuż powstającej drogi ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów samochód dostawczy wpadł do rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Jak nam przekazano, służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku z udziałem ukraińskiego pojazdu. Na szczęście okazało się, że w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Obecnie na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Trwa też wyciąganie pojazdu z rowu. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane/anonimowo)

11 komentarzy

  1. 13 chłopa ze służ + 2 gapiów i kierowca wszyscy se gadajo , brawoooooooooooooooo akcja ratownicza. Zajęcia w pod grupach

  2. Serwisówka już ochrzczona teraz już można ją otwierać na dobre. Brawoooo.

  3. Jechałem tą trasą Przy zjeździe ze starej trasy na nową w kierunku Lublina są takie rowy wykopane że jak wpadnie osobówka to żadne słóżby jej nie znajdą. Ale czy to ważne…. .

  4. ” słóżby ” 🙂

  5. Nawet ukrainiec wiedział aby omijać rondo cierpliwości kierowców, gdzie wszystkie kierunki muszą się dokładnie wymieszać aby później wjechać na muldy przypominające test łosia. Obok jest nowa nawierzchnia ale szkoda jej udostępnić przed skrzyżowaniem przypominającym rosyjską ruletkę dla wyjeźdzających od Bełżyc lub Krężnicy. Mam nadzieję że w tym kwartale otworzą odcinek do Niedrzwicy i część problemów sama się rozwiąże dzięki temu że inżynierowie będą testować wytrzymałość kierowców w innym miejscu. Jest zbudowany łącznik ale skutecznie go zamknięto i zabudowano linkami i słupkami- więc po co go budowano jak rozbrojenie będzie wymagało więcej czasu jak uprzątniecie jakiejkolwiek kolizji. Budowlańców należy pochwalić ale organizatorów ruchu już zdecydowanie nie.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…