690 680 960

Sądził, że ucieknie jednośladem przed policjantami. 16-latek mocno się zdziwił (zdjęcia)

Kolejny w ostatnich dniach policyjny pościg miał miejsce dzisiaj na terenie Lublina. Podobnie jak w niedzielę, kierowcy nie udało się uciec.

We wtorek po południu policjanci patrolujący teren Lublina, w rejonie ul. Łęczyńskiej zwrócili uwagę na motocyklistę, który nie przestrzegał przepisów ruchu drogowego. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Ten jednak na widok funkcjonariuszy tylko przyśpieszył i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg.

Motocyklista starał się zgubić radiowóz klucząc uliczkami Starych Bronowic. Nie przyniosło to jednak efektu, co więcej, do pościgu przyłączyły się kolejne patrole. W końcu widząc, że nie ma szans na dalszą jazdę porzucił jednoślad i zaczął uciekać pieszo. Policjanci pobiegli za nim i w rejonie szlaku kolejowego został on zatrzymany.

Jak się okazało, motocyklistą był 16-latek. Badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy. Teraz funkcjonariusze ustalają dlaczego nie zatrzymał się on do kontroli.

(fot. lublin112)

21 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Mati ponad prawem to staje każdy kto ma władzę..U mnie np jest taka milicja i policja, że jak jesteś ich kolegą i znajomym,to możesz człowieka obok prześladować przez wiele lat, możesz mu niszczyć życie i zdrowie.Mati policja nie jest po to by pomagać ,by traktować ludzi jednakowo.Polcja jest dla kolegów,znajomych,dla rodziny własnej.Polcja jest po to by zastraszać i grozić więzieniem człowiekowi który ciężko pracuje.

  • Uciekał, to po co policja nosi klamki przy pasku ? (jako balast) używać i się nie pierdzielić!

 2. Brawo Policja.
  Gówniarz do schroniska.

 3. Motorowerem… jak już coś bo tam AM6 w ramie siedzi.

  • Niewykluczone że ów „motorower” był odblokowany, co w Polskim prawie oznacza że staje się już „pełnoprawnym motocyklem” ;P

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie