Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Są objęci domową kwarantanną, wybrali się na spacer

Poważne konsekwencje grożą parze, która wybrała się wczoraj na spacer na terenie gminy Żmudź. Jak się okazało, oboje objęci są kwarantanną, której warunki złamali.

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Żmudzi zwrócił wczoraj uwagę na parę, która spacerowała po jezdni w gminie Żmudź w powiecie chełmskim.

Jak się okazało byli to mieszkańcy tej gminy. Nie zachowywali oni przy tym określonej przepisami odległości od siebie. Policjant ustalił, że oboje objęci są kwarantanną domową, której warunki złamali.

Mężczyzna podczas policyjnej interwencji używał wulgarnych słów, wyrzucał papierki na jezdnię i chciał wprowadzić policjanta w błąd, co do swojej tożsamości. Wobec obojga skierowany będzie wniosek o ukaranie do sądu. Zostanie też w tej sprawie przesłana informacja do służb sanitarnych.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. I czemu się tu dziwić …..LOT ich sciągął to muszą odetchnąć świeżym Polskim powietrzem nie bedo się kisić w domu..

  • Chłopak rzucał papierkami i obrazal policjantow… Co za jelop. Dziewczyno, rzuc tego frajera.

 2. e no to pijając to ze mieli kwaranntanne to przecież można iść po 2 osoby a tu nie można co pies to inaczej tłumaczy każdy po swojemu

 3. dowalić po 30 klockowy i do aresztu w trybie przyspieszonym..!!
  koniec tego pobłażania..

 4. Wiejski naród taki jest.

 5. Tresowanie suwerena.

 6. Najlepsze jest to
  W domu razem
  W domu z jednej miski
  W domu jeden kibel
  W domu jedno łóżko
  W domu jeden słuszny nadawca tvpis

  Ale na zewnątrz 2 metry od siebie.

 7. Wpier… pałą temu pajacowi i jego szonowi albo jak na Filipinach kazał prezydent strzelać

 8. A ten żmudź to nie jest obok tego białopola z koroną.

 9. Powinny byc kary chocby tygodniowego aresztu, a tak to facet zaplaci te piec czy dziesiec kola i bedzie sie cieszyl, ze jest po problemie. Za niskie sa te kary

 10. I współczucia dla policji. Nie dość że muszą ciężko pracować, to jeszcze trafiają na takich jełopów. Gdyby gość miał jaja, to by wziął na klatę kare grzywny, a tu szarpanina, rzucanie papierków. Jak jakis rozkapryszony dzieciak. Zalosny typ. Teraz pewnie placze w poduche.

Z kraju