690 680 960

Rzucił mefedron pod samochód i próbował uciec

Na widok policjantów 41-latek rzucił woreczek z krystaliczną substancją pod samochód i próbował uciec. Mężczyzna został zatrzymany, jak się okazało miał przy sobie mefedron.

We wtorek rano chełmscy kryminalni realizując własne ustalenia udali się do miejsca zamieszkania 41-letniego chełmianina. Z ich informacji wynikało, że może on posiadać narkotyki.

Już na osiedlowym parkingu zauważyli tego mężczyznę, który na ich widok wrzucił coś pod samochód i próbował uciekać. Jak się okazało, była to foliowa torebka z krystaliczną substancją.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 500 dealerskich porcji tego narkotyku. 41-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Chełm)

11 komentarzy

 1. Kto chce się zrzucić na pobyt tego człowieka w więzieniu?
  Ja uważam, że więziennictwo jest zbyt drogie w utrzymaniu, i Pan Diler powinien swój biznes prowadzić dalej.
  Co raz słyszę podobne głowy, w odniesieniu do sprawców przestępstw drogowych. Czy przestępcy narkotykowi są lepsi/gorsi niż uśmiercacze drogowi?

  • Nie będę się rozwodził na szkodliwością narkotyków i potrzebie zwalczania procederu: produkcji, przemytu i dystrybucji, ale jeżeli diler sprzedaje swój towar dorosłym ludziom, to: kto, komu i jaką krzywdę wyrządza?
   Sprzedawca pistoletu nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli z broni którą komuś legalnie sprzedał, ktoś został zamordowany.

 2. Tym proszkiem do prania można prać ciuchy garażowe ?

 3. Pytanie do antyćpunów spod szyldu „ale wutka i szlugi dobre”: jakież to przestępstwo i komu się krzywda dzieje, gdy kulsoniarze złapią takiego posiadacza substacji psychoaktywnej?

  • Takie przetępstwo że twarde prochy są nielegalne, a Policja ma wykonywać ustawy.

   • Policja ma łapać bandziorów krzywdzących ludzi (pośrednio, bezpośrednio), a nie ludzi którzy posiadaniem danej substancji nikomu de facto i de iure krzywdy nie robią. Niestety w p0lsce (celowo z małej) nie ma policji, a są tylko kulsoniarze wykonujący każdy pierd jakiegokolwiek pokurcza znajdującego się u władzy.

 4. Jak można ćpać ten syf całkowity brak mózgu.

 5. A tp nie jakaś rodzina Pauliny P.?

  • Z odpowiedzią na takie pytanie musimy zaczekać…
   Prezydent skorzysta z prawa łaski czy nie skorzysta? 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy