Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rząd obiecał miliony dla gmin, aby zachęcić do udziału w wyborach. Pieniądze trafią do większości samorządów

Jak już wiadomo, frekwencja w wyborach parlamentarnych była największa w dziejach III RP. To oznacza, że większość gmin powinna otrzymać obiecane przez rząd środki w ramach bonusów frekwencyjnych.

38 komentarzy

 1. PIS przede wszystkim dawało- wszystkim ! o polsce mowili z szacunkiem na swiecie wzrost gospodarczy olbrzymi! a peło= piniedzy ni ma i nie bedzie – sami nieudacznicy prozniaki biurokraci wyprzedaz ruina szparagi mirabelki i szczaw

  • Bzdury. Pis dawało tylko tym, u których kupiło sobie poparcie. Traktują Polskę jako swoją własność, wręcz nienawidzą Polski i Polaków. Krzyczą wam o patriotyzmie, a jedyne co ich interesuje to okradanie kraju. Daliście się łatwo przekupić za swoje własne pieniądze.

   • co za bzdury gadasz ! a +500+ 300 wakcyjne , 13 14 to niby tylko pisowcy biorą? 99.9% wyborców łopozycji bierze – banda hipokrytów! a przypominam to nie jest obowiązkowe!

 2. Nieudane parchy lewackie rudy i jego patologia już zapominają co obiecywali przed wyborami.

  • A co obiecali i zapomnieli? Bo nigdzie o tym nie ma informacji. Jest jakiś pisowski przekaz dnia, ale bez konkretnych przykładów. Czy to tylko takie ujadanie?
   Pytam bo nie wiem.

 3. PO nowym roku obudzicie się w niemieckich landach zniknie Państwo Polskie zostanie utworzone superpaństwo ze stolicą w berlinie POwrócą szparagi i mirabelki

 4. No to rozdawnictwo ciąg dalszy ! z naszych podatków mln za to że się tylko poszło głosować! chore!

Dodaj komentarz