690 680 960

Na rynku pojawił się niezwykły smartfon. Dlaczego warto go kupić?

Postęp cywilizacyjny sprawia, że klienci coraz chętniej i częściej sięgają po zdobycze techniki. Szybki rozwój nowych technologii oraz branży IT napędza niewątpliwie rynek i pobudza gospodarkę. Dobra koniunktura panuje w sklepach oraz salonach oferujących telefony komórkowe, laptopy, tablety i oczywiście smartfony. To, co przyciąga nie tylko oczy kupujących ale i prawdziwych znawców przenośnych urządzeń telefonicznych, jest fakt, że w sprzedaży pojawił się nowy wodoodporny smartfon Xperia M2 Aqua.


Zalety modelu Xperia M2 Aqua.

Model smartfona Xperia M2 Aqua łączy w sobie przede wszystkim funkcję telefonu komórkowego oraz przenośnego komputera, ale to co czyni go naprawdę wyjątkowym jest to, iż jest absolutnie wodoszczelny. Dzięki temu każdy z jego użytkowników nie będzie przejmował się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w trakcie używania wspomnianego smartfonu na dworze podczas opadów deszczu. Producent zapewnia klientów, że do wnętrza prezentowanego modelu nie ma prawa dostać się woda ani kurz. Ważne, aby jego użytkownik zamknął szczelnie wszystkie gniazda oraz porty w telefonie. Tak wysoki postęp technologiczny zawdzięczamy Sony Mobile. Takim wodoodpornym smartfonem (http://www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-m2-aqua/)  możemy również wykonywać zdjęcia pod wodą na głębokości do 1,5 metra przez pół godziny. Możemy nim także wykonywać zdjęcia w trakcie korzystania z basenu i wykonywaniu skoków do wody bez obawy o przedostanie się jej do wnętrza urządzenia. Specjalny klawisz pozwala na szybkie uruchomienie i wyłączenie Xperia M2 Aqua. Kolejnym argumentem przemawiającym za jego zakupem jest niewątpliwie atrakcyjna cena wspomnianego modelu. Jest on nie tylko elegancki, ale również bardzo wytrzymały. Z pewnością posłuży nam sprawnie przez wiele lat.


Pozostałe parametry Xperia M2 Aqua.

Ważnym parametrem technicznym modelu Xperia M2 Aqua jest „żywotność baterii”. To właśnie pojemność 2330 mAh  zapewni każdemu użytkownikowi tego modelu do 37 godzin i 31 minut odtwarzania muzyki. Stan gotowości wynosi blisko 641 godzin. Sam telefon nie jest zbyt ciężki i waży zaledwie 149 g. Ponadto posiada czterordzeniowy procesor o częstotliwości 1,2 GHz z systemem operacyjnym Android. Obsługuje formaty dźwiękowe 3GPP, MP4 oraz AMR. Producent tego modelu zadbał o wbudowany aparat o rozdzielczości 8 MP z automatycznym ustawianiem ostrości oraz funkcją nagrywania filmów wideo w rozdzielczości Full HD ze stabilizacją obrazu. Aparat wyróżnia 4-krotne powiększenie cyfrowe oraz opcja geodatowania, która polega na dodawaniu informacji o lokalizacji do zdjęć. Możemy też zredukować efekt czerwonych oczu, a także odtwarzać obrazy w formacie BMP, GIF, JPEG, PNG, WebP. Smartfon posiada 1 GB pamięci RAM oraz gniazdo na kartę microSD™ o pojemności maks. 32 GB. Tak znakomicie wyposażony model budzi nie tylko podziw i uznanie wśród ludzi z branży IT, ale jest też podziwiany za uzyskany efekt wizualny. Model Xperia M2 Aqua posiada delikatną metalową ramkę z pięknie wykończonym panelem z aluminiowym przyciskiem zasilania. Możemy skusić się na jego zakup w klasycznej czerni, bieli lub miedzi. Warto zatem odwiedzić punkt sprzedaży ze smartfonami w ofercie i dopytać się sprzedawcy o Xperia M2 Aqua, aby przekonać się na własne oczy jak wygląda ten wyjątkowy model.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas