Ruszyło łatanie dziur w lubelskich ulicach. Na razie jednak tylko doraźnie (foto)

Trwa zabezpieczanie licznych wyrw, jakie pojawiły się na wielu lubelskich ulicach. Na razie doraźnie, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowców i zminimalizować przypadki uszkodzeń pojazdów. Właściwe prace ruszą, jak pozwoli na to pogoda.

31 komentarzy

 1. Smoła lepik grys gumiak i tak od wieków w tym kraju

 2. za taki stan odpowiada Żuk a nie 3 tyg zimy

 3. wystarczy na 3 dni

 4. Prowizorka jak całe miasto.

 5. Rzundy peło

 6. Z każdej strony jak się wjeżdża do Lublina asfalt jest ok jak wejdziesz do miasta nie musisz patrzeć na znaki poczujesz że wyjeżdżasz do miasta przez duże M

 7. czy firma Strabag i poprawi na abramowickiej na własny koszt studzienki które żyją własnym życiem i czy będzie je poprawiała na własny koszt przez najbliższe 7- 10 lat dopóki sie grunt nie zagęści .

  miasto przyjazne rowerzystom

 8. Czy zaóważyliście że w tych dobrze wykonanych drogach nie ma ani jednej dziury? Np przy zamku czy Andersa przy cmentarzu droga jak nowa a 100m dalej inny wykonawca i droga jak ser szwajcarski.

 9. Jest w mieście Lublinie w dzielnicy Czechów , osiedle Mieczyslawa Karłowicza, i na tym osielu jest ulica Górska . Tak jak ja zbudowali 36 lat temu, to nikt na niej do tej pory nic nie zrobil, obecnie nie da sie juz podjechac pod dom(blok) sa tak wielkie dziury , ze szok. Bardzo prosimy o zalatanie tych dziur.

 10. od lat nie bylo zimy 2 razy popadalo i koniec pieniedzy na odsniezanie. To miasto jest zadluzane bo pewien pan musi zadowolic kolegów.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew