Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszył z siekierą na matkę, groził jej śmiercią. Chciał pieniędzy

34-letni mieszkaniec gminy Wyryki zostanie postawiony przed sądem za popełnienie wymuszenia rozbójniczego na własnej matce. Mężczyzna groził jej śmiercią oraz podpaleniem domu, w przypadku gdyby kobieta nie dała mu pieniędzy.

W minioną sobotę rano, po godzinie 8.00, dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów w gminie Wyryki. 34-letni mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu, groził swojej 62-letniej matce, że spali dom, jeśli nie da mu pieniędzy.

W trakcie interwencji funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna chwycił za siekierę i powiedział, że zabije matkę oraz podpali dom, jeśli nie otrzyma pieniędzy. Aby udowodnić, że mówi poważnie, zniszczył drzwi wewnętrzne.

W obawie o swoje życie kobieta oddała mu pieniądze, a on natychmiast udał się do sklepu. Tam został zatrzymany przez policjantów. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

(fot. Policja Włodawa)

14 komentarzy

 1. Tyle matek jeszcze jest tyle rodziców którzy w ogóle tego nie zgłaszają. I tak tkwią w domach z oprawcami. Bo to ich dziecko to im szkoda.

 2. Trzeba było jak się urodził worek zapakować i o ścianę rypnąć , juź byś 9 lat na wolnosci była.

 3. Co to lewactwo ma w tych pustych łbach?

  • Niestety, po bluzie widać że to prawilny polak, katolik… i pewnie uczęszczał w szkole na religię.

 4. Na plecach JP czyli obrońca guru katolików.

 5. Jestem porządny !!!

 6. Do paki tęczowego gamonia.

 7. W kaftan lewaka i do klatki.

 8. Gruba patologia…

 9. Mamusiu czas wystawić torby synalka przed próg. Over.

 10. Janusz Smoliwąs.

  Normalny sadysta.

Z kraju