Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszył tegoroczny sezon Brunchu pod chmurką. Wydarzenie będzie organizowane co miesiąc (zdjęcia)

W niedzielę rozpoczął się tegoroczny sezon Brunchu pod chmurką. Od rana na Błoniach pod zamkiem każdy chętny mógł odwiedzać stoiska z różnymi przysmakami zarówno na śniadanie, jak też na lunch. Wszystko to przy muzyce.

Brunch pod chmurką to wydarzenie, na którym można zjeść smaczne śniadanie i obiad, wypić coś z procentami i bez, kupić ciekawe produkty, lecz przede wszystkim miło spędzić czas. Jak wskazują organizatorzy, wszystko starannie wyselekcjonowane, aby poszczególne pozycje menu zadowoliły zarówno tradycjonalistów, jak też osoby szukające nowych, ciekawych smaków.

Nie zabrakło również rękodzieła. Z kolei na dzieci czekały dodatkowe atrakcje. Na licznie ustawionych leżakach, zwłaszcza tych w cieniu drzew, zgromadziła się spora liczba mieszkańców. Można było również posłuchać wykładów.

Brunch pod chmurką ma być organizowany raz w miesiącu do końca sezonu. Kolejne odbędą się w dniach: 16 czerwca, 14 lipca, 11 sierpnia oraz 29 września.

10 komentarzy

 1. Antoni truskawka

  Lubelskie to upośledzony region

 2. Brunchanie pod chmurką to jest to.

 3. Ceny z kosmosu

 4. Skwar straszny jak pijany to do domu spać.

 5. Antoni truskawka deski klozetowej na szyje nie chcesz kupić?

 6. Ustawa z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim.
  nieśmiało przypominam

 7. Czy my nie mamy polskich określeń posiłków? Organizator ma widocznie kompleksy i próbuje dowartościować się wplatając obce nazewnictwo. Żenujące….

 8. Skoro ceny z kosmosu to zrób kanapkę w domu.

Dodaj komentarz