Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Duże zainteresowanie Lotniczym Dniem Dziecka. Jest sporo atrakcji, do tego występy i pokazy (zdjęcia)

Na lotnisku Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu koło Lublina trwa Lotniczy Dzień Dziecka. Wydarzenie przyciągnęło szereg osób, które słoneczną niedzielę postanowiły spędzić na świeżym powietrzu wśród samolotów, szybowców i zabytkowych pojazdów. Zwłaszcza, że impreza skierowana jest nie tylko dla pasjonatów lotnictwa.

Można z bliska obejrzeć różnego rodzaju statki powietrzne a nawet odbyć lot samolotem, szybowcem lub śmigłowcem. Dostępna jest również strefa gastronomiczna, pasaż handlowy i wiele atrakcji dla małych i dużych. Do tego skoki spadochronowe a na scenie występy dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zgodnie z tradycją, Lotniczy Dzień Dziecka to także wydarzenie charytatywne. Prowadzona jest zbiórka środków na pomoc i profilaktykę psychologiczną, przeciwdziałającą depresji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

Impreza potrwa do godz. 18:00. Organizatorem Lotniczego Dnia Dziecka jest Aeroklub Lubelski. Partnerami są: Starostwo Powiatowe w Lublinie i Gmina Konopnica. Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Jeden komentarz

  1. Piękne duże dzieci

Dodaj komentarz