Rusza rezerwacja wejściówek na wydarzenia Nocy Kultury w Lublinie

Część wydarzeń podczas zbliżającej się Nocy Kultury w Lublinie nie będzie dostępna dla wszystkich. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest posiadanie bezpłatnej wejściówki. Ich rezerwacja ruszy w najbliższy piątek.

Już tylko dwa tygodnie pozostały do tegorocznej Nocy Kultury. W nocy z 1 na 2 czerwca w przestrzeni Lublina odbywać się będzie kilkaset wydarzeń kulturalnych, które jak szacują organizatorzy, przyciągną ok. 100 tys. osób. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort uczestników, aby wziąć udział w niektórych z nich, konieczne będzie posiadanie wejściówek. Oczywiście będą one bezpłatne.

W piątek 17 maja o godzinie 9.00 ruszy ich rezerwacja. Aby zapewnić sobie udział w wybranym przez siebie wydarzeniu, należy wypełnić formularz online na stronie internetowej Nocy Kultury. Z uwagi, że liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie wyłącznie kolejność zgłoszeń. Osoby, które otrzymają wejściówki, zostaną o tym poinformowane mailowym potwierdzeniem od organizatorów. Następnie wejściówkę odebrać trzeba będzie w Biurze Informacyjnym Nocy Kultury na Placu Łokietka. Wejściówki, które w wyznaczonym terminie nie zostaną odebrane, wrócą do puli i będą dostępne dla osób, którym nie udało się dokonać rezerwacji.

Ograniczona liczba miejsc obowiązuje na następujące wydarzenia: Zwiedzanie Izby Drukarstwa, zwiedzanie wystawy Lublin. Pamięć Miejsca poświęconej społeczności Żydów w Lublinie, zwiedzanie Warsztatu Fotograficznego Warsztatów Kultury, interaktywne pokazy w Regionalnym Muzeum Cebularza, zwiedzanie podziemi Browaru Perła, spacer śladami Zygmunta Kałużyńskiego, spacer Zmierzch nad Bystrzycą, spływ kajakowy Bystrzycą. Z kulturą… nie pod prąd, gra miejska Nie tylko PEDET, czyli Lublin w czasach PRL czy też Międzynarodowy Festiwal Chórów Miast Partnerskich Lublina.

Rezerwować trzeba również miejsca na spektakl #chybanieja w Centrum Kultury, spektakl Prawda w Teatrze im. Juliusza Osterwy, spektakl Gdzie jest Gwen w MDK „Pod Akacją”, spektakl Marsz Polonia, spektakl Buziaki, „ImprOpowieści Lubelskie XX Wieku” z Poławiaczami Pereł, warsztaty Malowanie akwarelami, warsztaty Pastele, warsztaty Lubelskie Orientalnie, warsztaty Miasto sitodrukiem opowiedziane, warsztaty Alfabet sztuki, warsztaty Mury empatii. O komunikacji w przestrzeni miejskiej, warsztaty SzycieOpowieści, warsztaty Strach ma wielkie oczy, warsztaty Zatrzymaj się, aby ruszyć naprzód | Co mi w duszy gra, warsztaty akrobatyki, Tricking Battle – czyli wielka bitwa na tricki. Konkurs 1vs1 wygrany przechodzi dalej, film Degas. Umiłowanie perfekcji oraz Noc Kultury w CSK – Retrobajka na dobranoc.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. kupię bilety :p

  2. Noc kultury ciekaqe kto tym razem zginie oczywiście kulturalnie phi

  3. Podobno są VIP miejscówki na kolanach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska