690 680 960

Rusza rezerwacja wejściówek na wydarzenia Nocy Kultury w Lublinie

Część wydarzeń podczas zbliżającej się Nocy Kultury w Lublinie nie będzie dostępna dla wszystkich. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest posiadanie bezpłatnej wejściówki. Ich rezerwacja ruszy w najbliższy piątek.

Już tylko dwa tygodnie pozostały do tegorocznej Nocy Kultury. W nocy z 1 na 2 czerwca w przestrzeni Lublina odbywać się będzie kilkaset wydarzeń kulturalnych, które jak szacują organizatorzy, przyciągną ok. 100 tys. osób. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort uczestników, aby wziąć udział w niektórych z nich, konieczne będzie posiadanie wejściówek. Oczywiście będą one bezpłatne.

W piątek 17 maja o godzinie 9.00 ruszy ich rezerwacja. Aby zapewnić sobie udział w wybranym przez siebie wydarzeniu, należy wypełnić formularz online na stronie internetowej Nocy Kultury. Z uwagi, że liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie wyłącznie kolejność zgłoszeń. Osoby, które otrzymają wejściówki, zostaną o tym poinformowane mailowym potwierdzeniem od organizatorów. Następnie wejściówkę odebrać trzeba będzie w Biurze Informacyjnym Nocy Kultury na Placu Łokietka. Wejściówki, które w wyznaczonym terminie nie zostaną odebrane, wrócą do puli i będą dostępne dla osób, którym nie udało się dokonać rezerwacji.

Ograniczona liczba miejsc obowiązuje na następujące wydarzenia: Zwiedzanie Izby Drukarstwa, zwiedzanie wystawy Lublin. Pamięć Miejsca poświęconej społeczności Żydów w Lublinie, zwiedzanie Warsztatu Fotograficznego Warsztatów Kultury, interaktywne pokazy w Regionalnym Muzeum Cebularza, zwiedzanie podziemi Browaru Perła, spacer śladami Zygmunta Kałużyńskiego, spacer Zmierzch nad Bystrzycą, spływ kajakowy Bystrzycą. Z kulturą… nie pod prąd, gra miejska Nie tylko PEDET, czyli Lublin w czasach PRL czy też Międzynarodowy Festiwal Chórów Miast Partnerskich Lublina.

Rezerwować trzeba również miejsca na spektakl #chybanieja w Centrum Kultury, spektakl Prawda w Teatrze im. Juliusza Osterwy, spektakl Gdzie jest Gwen w MDK „Pod Akacją”, spektakl Marsz Polonia, spektakl Buziaki, „ImprOpowieści Lubelskie XX Wieku” z Poławiaczami Pereł, warsztaty Malowanie akwarelami, warsztaty Pastele, warsztaty Lubelskie Orientalnie, warsztaty Miasto sitodrukiem opowiedziane, warsztaty Alfabet sztuki, warsztaty Mury empatii. O komunikacji w przestrzeni miejskiej, warsztaty SzycieOpowieści, warsztaty Strach ma wielkie oczy, warsztaty Zatrzymaj się, aby ruszyć naprzód | Co mi w duszy gra, warsztaty akrobatyki, Tricking Battle – czyli wielka bitwa na tricki. Konkurs 1vs1 wygrany przechodzi dalej, film Degas. Umiłowanie perfekcji oraz Noc Kultury w CSK – Retrobajka na dobranoc.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. kupię bilety :p

  2. Noc kultury ciekaqe kto tym razem zginie oczywiście kulturalnie phi

  3. Podobno są VIP miejscówki na kolanach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli