690 680 960

Roztocze: Trwają przygotowania do sezonu turystycznego

Roztocze z roku na rok zachwyca coraz więcej turystów. Wielu z nich, później wraca tu co roku.

Na Roztoczu trwają intensywne przygotowania do przyjęcia turystów, których coraz więcej pojawia się już w tej okolicy. Świadczą o tym spotykane w najpopularniejszych miejscowościach autokary z wycieczkami, jak też turyści indywidualni na szlakach. Poszczególne gminy kończą pozimowe sprzątanie w najpopularniejszych wśród turystów miejscach. Również właściciele kwater i miejsc noclegowych są już gotowi na przyjęcie przyjezdnych. Na parkingach pojawili się już inkasenci zbierający opłaty. Czynnych jest również większość barów i restauracji. Wszyscy oczekują na pełnię sezonu.

(fot. lublin112)
2016-06-10 19:48:13

11 komentarzy

 1. Nie ma gorszego miejsca w Polsce. Smutne i nic tam nie ma.

 2. znowu tego miejskiego narodu najedzie matko kochana

 3. Pójdę na Tanew, głęboką nocą,
  Tanew co skradła księżyca blask
  Gdzie na dnie w wodzie jasno migoce
  Ta najpiękniejsza ze wszystkich gwiazd.
  Stare dobre czasy pod namiotem i przy ognisku się przypomniały. Teraz przyjadą do np. Zwierzyńca, nachlają się, oborę zrobią i szczęśliwi z wypadu jak jeszcze komuś po buzi przyłożą.

 4. gdzie jest ta wieża widokowa ze zdjęć?

 5. Właśnie wczoraj wróciłam z 5cio dniowego wypadu z rodzinka, Krasnobrod-Susiec-Zwierzyniec-Guciow-Zamosc, wynudzilam się za wszystkie czasy, przejście z wózkiem np.w Suscu na Szumach praktycznie niemożliwe, Dolina Św.Rocha w Krasnobrodzie to samo, poza tym wszystkie knajpy pozamykane, wszędzie remonty i pustka, jak w Czarnobylu 😛 jedynie w zwierzyńcu i Zamościu było na czym oko zawiesić.

 6. a narzekajcie mniej ludzi będzie co zniszczą co piękne…

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas