690 680 960

Rozpoczynamy przedwakacyjny konkurs. Pula nagród wyniesie nawet 15 tys złotych

Zbliżają się wakacje, a tym samym okres wzmożonych wyjazdów na wypoczynek. Specjalnie dla naszych czytelników rozpoczynamy konkurs, w którym do wygrania będą vouchery na przejazdy do miast w całej Europie.

W najbliższy poniedziałek startujemy z przedwakacyjnym konkursem, organizowanym przez właściciela portalu lublin112.pl we współpracy z firmą PolskiBus.com. Uczestnicy będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości sięgającej nawet 15 tys złotych. Będą to vouchery na przejazdy dowolną trasą nie tylko w Polsce, lecz również w całej Europie w ramach siatki połączeń Polskibus.com. Laureaci samodzielnie wybiorą sobie miasto wśród tych, do których docierają autokary Polskiego Busa. Oczywiście bezpłatną podróż będą mieli zapewnioną w obie strony. Do tego, będą też mogli zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba będzie tylko odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Sam konkurs będzie trwał trzy tygodnie, w każdym tygodniu, zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku. W piątki też nastąpi rozwiązanie konkursu i ogłoszenie zwycięzców. W każdym tygodniu do wygrania będzie pula 10 voucherów, każdy z nich o wartości nawet 500 złotych. Oczywiście bezpłatny przejazd do wybranych przez laureatów miejscowości, zapewni PolskiBus.com.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. PolskiBus.com nie pobiera też żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Dzięki wciąż rozwijanej platformie pośredniczącej w sprzedaży biletów na podróże realizowane przez partnerskie firmy transportowe, pasażerowie mają dostęp do szerokiej siatki połączeń zarówno pomiędzy mniejszymi polskimi miejscowościami, jak i zagranicznymi lokalizacjami.

Obecnie dzięki firmie PolskiBus.com można dojechać np. do Gdańska, Bydgoszczy, Berlina, Pragi, Bratysławy, Zakopanego, Warszawy, Rzeszowa, Wiednia, Budapesztu, Katowic, Wrocławia, Suwałk, Krynicy-Zdroju, Węgorzewa, Białowieży, Polańczyka, Ustrzyk Górnych, Wetliny, Kołobrzegu, Jeleniej Góry, Krakowa, Gdyni, Przemyśla, Rygi, Wilna, Lwowa, Tallina, Dusseldorfu, Amsterdamu, Zurichu, Szczecina, Mrągowa, Darłówka czy też Kaliningradu. Siatka połączeń cały czas się rozszerza i praktycznie co miesiąc dochodzą nowe trasy.

Zapraszamy do udziału w zabawie, startujemy w najbliższy poniedziałek.

(fot. nadesłane)
2017-06-02 19:20:50

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin