Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Rozpędzony volkswagen wypadł z drogi i koziołkował. Zginęła 18-latka AKTUALIZACJA

Tragicznie w skutkach zakończyła się brawura młodego kierowcy, który z nadmierną prędkością poruszał się drogą serwisową. W trakcie dachowania trzy osoby wypadły z auta.

110 komentarzy

 1. Poduszek wystrzelonych nie widać.
  Pytanie do expertów, czy ABS takie ślady hamowania zostawia?

 2. Prawdopodobnie wystarczyło ZAPIĄĆ PASY!!!

 3. Nie widzę żadnej poduszki .kto takiego gryza sprzedał ? Może ślepy jestem ale ani jednej nie wystrzelonej a takie auto powinno mieć co najmniej 4

 4. Anioł Cieć Dyżurny

  Czyli, na polski tłumacząc: dzieci pobawiły się samochodzikiem

 5. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  A’propos wsadzania pieniędzy…
  Mój pasierb dostał auto jako prezent ślubny, a za tzw. weselne pieniądze, wiecie co najpierw kupił?
  Tubę i stosownej mocy wzmacniacz do radia z odtwarzaczem.
  To mu było najpotrzebinejsze.

 6. A mogło być tak że kilka dni wstecz policja wykonuje rzetelnie swoją pracę i reaguje na pojazd przed radiowozem który ma „czarne” światła z tyłu,zatrzymuje go i nakładając mandat karny zabiera jednocześnie dowód rejestracyjny samochodu.Tyle że policja ma to w d…..

  • Do tego zbyt dobra nawierzchnia na serwisówce wręcz wymusza szybką jazdę. No i ładna pogoda. Zatem wina policji, kładących asfalt i wyżu znad Rumunii.

 7. Skąd ten goscio ?

 8. Nie ryj bo tam nie ma .

 9. Siedzenie z tyłu nie zwalnia z zapinania pasów. Poza tym nie było powiedziane gdzie siedziała dziewczyna. Sama jednak wiem, że pomimo zpiętych pasów ludzie umierają, bo tak zginęły moje 2 przyjaciółki a przy silnym uderzeniu pasy się urywają. Także specjalistom od pasów dziękujemy za komentarze!!

  • pasy się nie urywają, chyba, że mysz przegryzła, pasy natomiast się wyciągają przy zderzeniu i po jakimś dzwonie należy wymienić pasy, ale tego nikt nie robi bo by to zdradziło jakiś feler przy sprzedaży, na każdym pasie jest data produkcji i jak samochód ma 10 lat a pasy 5 to już coś nie tak, dlatego handlarze z reguły nie wymieniają pasów

 10. gość ma przeje* do końca życia ale może go stać.
  Ubezpieczyciel OC już znajdzie powód żeby zrobić regres, tyle przeróbek w aucie, zawsze coś znajdzie. Homologacja pewnie była na inną moc itd.
  tylko że żadne odszkodowanie nie zwróci życia dziewczynie, o rodzinie nie wspominając