Rowerzysta nie zauważył schodów. Po upadku trafił do szpitala (zdjęcia)

Jadący chodnikiem rowerzysta nie zauważył schodów. Zjechał po nich i upadł. Starszy mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek w godzinach popołudniowych na ul. Mościckiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały poinformowane o rannym rowerzyście w rejonie skrzyżowania z ul. Dolnej Panny Marii. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, rowerzysta jechał chodnikiem w stronę ul. Zamojskiej. Nie zauważył znajdujących się przed nim schodów, w wyniku czego zjechał po nich i upadł na chodnik. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

34 komentarze

 1. Jechał chodnikiem, dziękuję 500zł mandatu i leczenie na własny koszt !!

  • Może nie czuł się bezpiecznie, i nie chciał jechać ulicą pełną aut?

   • Kierowcy samochodów, którzy nie czują się bezpiecznie na ulicy pełnej aut też mają jeździć po chodniku?

    Jak nie czuje się bezpiecznie, niech przesiądzie się w autobus.

   • Na takie wpisy jest tylko jedna odp. D3bil.

   • To nie jest ulica gdzie jest pelno aut

    • a to maja ulice zamykać czy jak? to jest centrum miasta, raczej wiekszego miasta, więc wszędzie jest pełno aut. Jak na wstępie ktoś napisał – 500 zł kary i nara

   • A gdyby tam było nagle przedszkole w przyszłości i Twój synek mały by po tych schodach przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie masz, więc nie mów, że delikwent nie czuł się bezpiecznie wśród aut!

  • Po to płaci całe życie ubezpieczenie żeby samemu teraz płacić za leczenie? Najpierw policz ile razy byłeś u lekarza a ile włożyłeś przez swoje życie do Państwowej kasy i tego nie wykorzystałeś a potem wypisuj takie pierdoły!

 2. Masakra dziennikarska

  Schody jechały chodnikiem?

  • Prosimy czytać z uwagą i zrozumieniem.

   • Droga Redakcjo uwaga jest słuszna – w tytule piszecie że na jego drodze pojawiły się schody . A więc co, że jeszcze przed chwilą ich tam nie było ? To może schody są winne bo nie ustąpiły pierwszeństwa a więc domniemuje się że jechały właśnie chodnikiem.

   • Prosimy formułować zdania z uwagą i zrozumieniem. Zdanie „Jadąc chodnikiem na jego drodze pojawiły się schody” oznacza właśnie to, że schody jechały chodnikiem. To jest błąd analogiczny do „Idąc do pracy, padał śnieg”.

 3. Jeden nie zauwazy schodów ,inny samochodu ,jeszcze inny pociągu ….”talentów ” nie brakuje i przybywa z każdym rokiem bo selekcja naturalna nie działa od dawna ….

 4. Tyle się mówi żeby nie jeździć po chodniku ale zawsze znajdzie się jakiś osobnik o IQ pudełka zapałek który będzie to robił. Sam sobie winnym

 5. Brawo on! Przynajmniej sam się ukarał. Powinien jeszcze dostać dobry mandat, i pokryć koszty leczenia. A poza tym to normalnie brak słów. ????????????

  • nie bądźcie nie mili :(

   pusty jesteś jak stodoła na wiosnę i nie masz szacunku do starszych osób, to był naprawdę starszy pan, to jest przykre co go spotkało, nie chciałabym zeby to spotkało mojego dziadka i żeby potem taki oszołom jak ty się cieszył z jego wypadku….

 6. Leczenie na własny koszt takich pedalistów…Nastepnym razem nie zauważy pociągu !!!

  • nie bądźcie nie mili :(

   pusty jesteś jak stodoła na wiosnę i nie masz szacunku do starszych osób, to był naprawdę starszy pan, to jest przykre co go spotkało, nie chciałabym zeby to spotkało mojego dziadka i żeby potem taki oszołom jak ty się cieszył z jego wypadku….

  • nie bądźcie nie mili :(

   sorry, to bylo do gościa nad Toba!

 7. Wiklinowy nocnik

  Idiota

 8. To nie jest ulica gdzie jest pelno aut

 9. No cóż, murki po bokach i barierki siłą rzeczy sugerują schody …

 10. Hahahaha

 11. ślepy w karty nie gra!

 12. Dobrze że akurat w okolicy nie było jakiego kierowcy bo byłby okrzyknięty winnym całego zdarzenia.

 13. aktywiści chodnikowi mają rację powinien jechać ulicą, gdyby wtedy nastąpił wypadek aktywiści kierownicy i inna swołocz by klepał po klawiaturze

 14. nie bądźcie nie mili :(

  Nie piszcie nie miłych komentarzy, widziałam tego Pana jak leżał, biedny był, taki dziadziunio 🙁

 15. To, że dzieci (w wieku 10÷15 lat) czy osoby starsze jeżdżą rowerem po chodnikach jestem jeszcze w stanie zrozumieć. Nie pewnie się pewnie na zwykłej jedni czują, do tego dochodzi nieznajomość przepisów, a różnice prędkości w porównaniu z samochodami są wielokrotne.
  Ale nie potrafię pojąć dlaczego ludzie w sile wieku, szczególnie mężczyźni, którzy w swoich super furach czują się najlepszymi kierowcami na świecie potrafią uliczką osiedlową jechać po chodniku slalomem pomiędzy matkami z dziećmi w wózkach.

  • Wyjaśnię, że pominąłem dzieci poniżej 10 roku życia, bo one powinny poruszać się chodnikiem. Tak więc apeluję do osób niezdających sobie z tego sprawy, żeby zabrali swoje kilkuletnie dzieci z dróg rowerowych, bo powinny się one poruszać razem z pieszymi.

   • Poruszanie się małych dzieci po drogach rowerowych jest niebezpieczne (dla wszystkich, szczególnie dla tych dzieci) oraz zaburza porządek i płynność ruchu.

 16. 50? w Zabudowanym? Motorem? HAHAHA

  Panie fładzo te schody wyrosły mi z podziemi. O czym następny materiał? O skórce od banana?

  Nie zauważył podstępnej skórki od banana. Zginął na miejscu. Policjanci ustalają przebieg zdarzeń. W tym celu powołano biegłego Szympansa.

 17. Biorąc pod uwagę to, że te schody są 2 metry za przejściem dla pieszych, przez które rowerzysta ma obowiązek PRZEPROWADZIĆ rower, to jakim cudem wsiadając na ten rower mógł niezauważyć, że za 2 metry ma przed sobą schody??? I droga redakcjo, te schody nie pojawiły się nagle, ona tam są od ok. 15 lat.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online