Rośnie osiedle przy ul. Jana Pawła II. Rusza kolejny etap inwestycji (wizualizacje)

Rusza czwarty etap budowy osiedla Sky House w rejonie ul. Jana Pawła II i Granitowej w Lublinie. Inwestor, czyli lubelski deweloper Wikana, wybrał generalnego wykonawcę.

W trzech budynkach, które powstaną w ramach czwartego etapu inwestycji, zaplanowano 68 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 31 mkw. do 84 mkw. Będą one posiadać balkony, przestronne tarasy lub przynależne do lokali na parterze ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także starannie zaplanowane tereny zielone oraz plac zabaw.

Osiedle Sky House w Lublinie to jedna z najbardziej popularnych inwestycji w portfelu Grupy Kapitałowej Wikana, która cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klientów z pewnością przyciąga jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i bogaty wybór mieszkań. – Postanowiliśmy więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem oraz architekturą – wyjaśnia Robert Pydzik, prezes Wikana S.A.

Dla mieszkańców trzech budynków czwartego etapu Osiedla Sky House przewidziano 64 miejsca w garażu podziemnym. Do każdego mieszkania przynależna będzie także komórka lokatorska. W parterze budynku A zaplanowano dwa lokale użytkowe o powierzchni ok. 33 i 39 mkw.

Generalnym wykonawcą kolejnego etapu Osiedla Sky House będzie Invest Partner Arkadiusz Matuła – Spółka Komandytowa, która na zlecenie Grupy Kapitałowej Wikana w 2016 r. wybudowała 13 etap inwestycji Miasteczko Wikana w Lublinie. Umowa z generalnym wykonawcą została zawarta pod warunkiem zawieszającym, jakim jest dopełnienie formalności związanych z dostarczeniem przez dewelopera generalnemu wykonawcy do 31 marca 2017 r. pisemnego oświadczenia o braku przeszkód w realizacji przyłącza elektroenergetycznego dla inwestycji.

(fot. nadesłane)
2017-02-20 22:29:01

Zobacz również

55 komentarzy

 1. prąd za darmo-linia wysokiego napięcia za oknami

 2. Ciekawe czy plac zabaw dla dzieci , zrobią taki jak Willowa na Koralowej. Zrobili z rozmachem, hustawkę i piaskownicę w której załatwiają się koty.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja