Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rogoźnica: Tragiczny wypadek na krajowej 2. Wymusił pierwszeństwo, zginął na miejscu

Wczoraj na krajowej 2 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W zderzeniu dwóch pojazdów osobowych śmierć na miejscu poniósł 20-letni mieszkaniec gminy Łomazy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19:20 w Rogoźnicy na drodze krajowej nr 2. Kierujący bmw wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prowadzącej do miejscowości Manie, wymusił pierwszeństwo przejazdu na volvo. Po zderzeniu bmw koziołkowało i wpadło do przydrożnego rowu.

– W następstwie zderzenia pojazdów śmierć poniósł kierujący bmw 20-letni mieszkaniec gm. Łomazy. Podróżujące samochodem bmw dwie nastoletnie pasażerki oraz kierowca i pasażerka Volvo nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała – informuje kom. Jarosław Janicki z bialskiej Policji.

Przez kilka godzin droga krajowa nr 2 była nieprzejezdna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Na bialskich drogach w październiku zginęło już 5 osób.

2015-10-26 11:26:49
(fot. Policja Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. Grabarz dyżurny (24h)

  Wymusił pierwszeństwo, zginął na miejscu – zupełnie prawidłowo udzielona przez Najwyższego, kara, a i upomnienie dla chcących naśladować drogiego tragicznie zmarłego.
  I mnie natychmiast to podoba sie – powiedziałby pan Solejuk z ranczowej ławeczki.

 2. Instant justice. Chyba nawet zbyt surowa.

 3. 20 lat + BMW= śmierć wcześniej czy później

 4. Jeszcze jeden przykład i to dobitny . Dziewczyny , nie dajcie się skusić na przejażdżkę bądż powózkę BMW prowadzonego poprzez małolata . Aż zbyt często czyta się o takich tragediach .

 5. Jak zwykle Hieny cmentarne komentują czyjąś śmierć. Po to takie komentarze pisać. Chłopak całe życie przed sobą miał a tu ludzkie śmieci wypisują swoje żale. Na żywo byś nawet pewnie nie pomógł przy wypadku a zza monitora cwaniak wielki. Ludzkie śmieci….

  • zacytuje woja nie do końca poprawna wypowiedź „Po to takie komentarze pisać” przeczytaj swoja wypowiedz i ten cytat jeszcze raz…. może rozum ci wróci…

   • Jakbyś był w miare inteligentnym człowiekiem to byłbyś w stanie się domyśleć że to błąd i zamiast to powienno być co.

 6. Piszecie takie głupie komentarze ciekawe jakby się stało coś z waszej rodziny czy byście tak pisali

 7. bylo nie wymuszac, nie byloby komentowania

 8. Nie da się czytać tych durnych komentarzy..