Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzinna tragedia w niewielkiej miejscowości. Starsza kobieta nie żyje, jej syn został zatrzymany

Trwają czynności związane z ustaleniem dokładnych okoliczności śmierci 74-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali jej 35-letniego syna, wobec którego zachodzą podejrzenia, iż może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci oraz prokuratura ustalają okoliczności śmierci starszej kobiety, której zwłoki znaleziono dziś w jednym z domów w miejscowości Otrocz w powiecie janowskim. Jak ustaliliśmy, ciało znajdowało się w domu jednorodzinnym. Już wstępne oględziny wykazały, iż raczej nie zmarła ona z przyczyn naturalnych.

Sprawą od razu zajęli się kryminalni z janowskiej komendy. W budynku cały czas pracuje ekipa, w tym technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczają wszystkie pozostawione ślady. Decyzją prokuratora ciało 74-latki zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Z rozmów z okolicznymi mieszkańcami wynika, iż kobieta miała zostać pobita ze skutkiem śmiertelnym. Asp. szt. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim potwierdziła nam, iż do sprawy został zatrzymany 35-letni syn kobiety. Jednak obecnie wciąż prowadzone są z nim czynności wyjaśniające. Kiedy te zostaną zakończone, dopiero wówczas będzie można mówić o ewentualnych zarzutach.

6 komentarzy

 1. Teraz podatnicy będą karmić tego zombiaka kilkoma posiłkami dziennie w ciepłej klatce z telewizorem i ciepłą wodą w kranie.

 2. Skoro jedna osoba nie żyje, a druga zatrzymana, to co w tym pilnego?

  • Kierownik Jacek

   Pilnie publika musi naklikać odsłon ten strony, wtedy wpada lepszy hajs od reklamodawców. A ty myślałeś że ten serwis jest od informowania ludzi? Od zarabiania kasy, tak jak wszystkie zresztą.

   • No i ty tu klikasz. Jak cie tak boli klikanie to nie klikaj hehehe ty pewnie całe życie pracowałeś albo pracujesz charytatywnie co? Zazdrościsz heh?

   • To zrób im na złość i tu nie wchodź.

 3. “Otroczy”. Ciekawa odmiana.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo