690 680 960

Robił docieplenie, mężczyzna spadł do szybu wentylacyjnego

Wczoraj na terenie powiatu zamojskiego doszło do trzech groźnych wypadków podczas pracy. Jeden mężczyzna spadł do szybu wentylacyjnego, drugi z drabiny, a trzeci został uderzony łańcuchem piły w nogę. Wszyscy mężczyźni trafili do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło podczas prac budowalnych przy docieplaniu budynku. Mężczyzna ocieplając dach nowobudowanego kilkupiętrowego bloku spadł z dużej wysokości szybem wentylacyjnym. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 21-latek z powiatu lubaczowskiego był trzeźwy. O wypadku została powiadomiona Państwowa Inspekcja Pracy. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Do drugiego wypadku doszło na terenie budowy domu jednorodzinnego. 56-latek z gminy Zamość spadł z drabiny. Mężczyzna trafił do szpitala. Po badaniach okazało się, że upadek zakończył się dla 56-latka niegroźnymi potłuczeniami. Mężczyzna był trzeźwy. I w tym przypadku o zdarzeniu został powiadomiony pracownik Państwowej Inspekcji Pracy.

Z kolei 38-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn na ulicy Piłsudskiego w Zamościu piłą elektryczną wycinał korzenie drzew. W pewnej chwili piła odbiła się od korzenia i łańcuchem uderzyła w jego nogę. 38-latek trafił do szpitala. Był trzeźwy. O wypadku powiadomiono pracownika PIP.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. Pilarz niedoszkolony?

  2. Jarosław Kaczyński

    wszyscy trzeźwi. To psuje statystyki

  3. Natura karze ludzi za wycinanie drzew!!! Zaorać miasta posadzić drzewa!!! Ludzie niech zaczną żyć zgodnie z naturą np w lasach, jaskiniach…

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas