Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Renault zderzył się z mercedesem. Ulica zasypana papierosami, sprawca uciekł

Przewoził papierosy bez polskich znaków akcyzy, doprowadził do zderzenia. Towar rozsypał się po ulicy, sprawca rzucił się do ucieczki.

38 komentarzy

 1. Celnicy zamiast łapać takich co całe samochody fajek przewożą to juz drugi tydzień pilnują dziadkow na targu przy Unii Lubelskiej.Ich wynik to 2 paczki fajek i 3 ćwiartki spirytusu.A ci kur….a pod nową sobie stoją,biznes całą gębą.

  • celnicy potrzebuja żyć a do tego wyniki mieć. I tu jest wyraźna sprzeczność której skutkiem jest np pilnowanie dziadków

 2. Pewnie do Arka na Bluszczową jechali

 3. Wszyscy zabawni i roześmiani z powodu rozsypanych papierosów… A tymczasem… Codziennie tamtędy maszerują dzieci do szkoły, matki z wózkami i wiele innych osób. Żadne z nich nie byłoby w stanie odskoczyć sprzed samochodu chociażby we wczorajszym wypadku.
  Kierowcy pędzący z Walecznych nawet nie zwalniają przed skrzyżowaniem. Kierowcy jadący od Węglarza albo wymuszają, albo na szybko się wcinają. Wypadek za wypadkiem. Kwestia czasu jak w końcu stanie się tragedia na skrzyżowaniu.
  Kiedy kompetentne osoby postanowią i zrealizują coś w sprawie tego skrzyżowania?
  Światła? Rondo?
  Może my mieszkańcy powinniśmy stanąć i zmierzyć natężenie ruchu?

 4. Sekundy i może 3 metry dzieliły mnie by ci szaleńcy odebrali mi życie !!!!Przechodziłam tędy i za moimi plecami usłyszałam szczęk rozbitych samochodów !!! A tu niektórzy tryskają humorem i doskonałym samopoczuciem !!! Kiedyś dojdzie w tym miejscu do tragedii, przede mną szła grupa młodzieży i mamy z wózkami , to jedyna droga od pętli autobusowej ! Kierowco opamiętaj się i nie wygłaszaj idiotycznych sloganów !Jako mieszkanka ul.Strzembosza wiem z jaką prędkością jeździcie ,przez przejście dla pieszych nie przechodzę ale PRZEBIEGAM !!!!!

 5. moze ktos w kocu zmieni tam uklad pierwszenstwa -> do jazdy na wprost, skoro juz nowa droga jest oddana a nie jak bylo przedtem w lewo, i bedzie jasno i przejzyscie, i nie bedzie problemu