690 680 960

Renault uderzył w ciężarówkę, staranował przystanek i dachował. Cztery osoby uciekły (zdjęcia)

Kilka godzin trwały policyjne czynności oraz działania strażaków na miejscu nocnego zderzenia pojazdów w Niemcach. Kierowca i pasażerowie uciekli.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Niemcach koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Niemiec oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem jechał w kierunku Lubartowa. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego rozpędzone auto zjechało na pobocze, wypadło z drogi i uderzyło w ciężarówkę zaparkowaną na placu przed pobliską przetwórnią warzyw. Następnie odbiło się, po czym dachowało taranując jeszcze wiatę przystankową.

W ciężarówce spał kierowca. Wyrwany ze snu zdołał tylko zauważyć, jak z renaulta wydostały się cztery osoby: trzech mężczyzn i kobieta, po czym pieszo zaczęli oddalać się w stronę miejscowości Boduszyn. Na miejsce ściągnięty został pies tropiący z przewodnikiem, jednak nie udało się mu podjąć tropu. W uszkodzonej ciężarówce doszło do rozszczelnienia zbiorników paliwa i jego wycieku.

Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były policyjne czynności. Technicy zabezpieczyli pozostawione ślady, trwają też poszukiwania podróżujących pojazdem osób. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Za pół roku będzie artykuł ,że poszukują świadków tego wypadku,a jest ich dużo ,tylko trzeba chcieć od razu.

  2. Laguna staranowała Tira 😀 i co bezpieczne samochody wiadomo KRÓLOWE.

  3. W audi albo bmw pewnie byłyby cztery trupy, z Laguny wszyscy uciekli, a podobno taki złom.

  4. obudż sie kolego jak ktoś ci wjedzie w chłupe to dowiesz się jaką pobudkę miał kierowca cięzarówki . aaaaa sorry 99% nie spała w ciężarówce bo to przeciez brudasy a tu wszyscy czyści

  5. kurde ile razy można dodawać komentarz

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas