Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rekrutacja do Tytanów Lublin – drużyny futbolu amerykańskiego

Tuż po swoim sezonie zasadniczym, który przebiegł dla Tytanów bardzo pomyślnie – pięć wygranych i tylko jedna porażka, lubelska drużyna futbolu amerykańskiego przygotowuje się do kolejnego sezonu. Zaczynają od pierwszej w tym roku rekrutacji zawodników.

Warto spróbować, bo nie będzie ich wiele. Po zebraniu odpowiedniej ilości rekrutów, zaczyna się kilkumiesięczne przygotowanie drużyny do rozgrywek, wtedy nie ma już możliwości dołączenia. Z miesiąca na miesiąc skład staje się coraz bardziej zgrany i doświadczony, bardzo trudno jest wtedy wprowadzić nowych w dobrze zwartą i pracującą maszynę treningową. Dlatego Tytani przyjmują w swoje szeregi systemem kilku rekrutacji. Sport jest w naszym kraju wciąż nieco egzotyczny, ale aby go spróbować nie trzeba znać zasad, wszystkiego uczą na treningach.

Kto może spróbować?

– Przede wszystkim szukamy osób z sercem do gry. Takich, którzy będą robić wszystko aby grać lepiej, przede wszystkim być na treningach. Owszem, chcemy dużych, silnych, szybkich, ale już doświadczenie nam pokazuje że zaangażowanie jest najważniejsze. Więc, tak naprawdę każdy kto chce może się zgłosić. W naszym sporcie, jest miejsce dla większych „grubasów”, jak i chudych, szybkich – mówi Randy Hacker, trener główny i wiceprezes Tytanów.

Futbol amerykański coraz intensywniej rozwija się w Polsce i w Lublinie. Na mecze Tytanów w tym roku przychodziło od 300 do ponad 800 zagorzałych kibiców. To bardzo widowiskowy sport, coraz lepiej rozpoznawalny w naszym mieście.

Przyjdź na rekrutację i zostań jednym z Tytanów

Wszystkie informacje na stronie:
https://www.facebook.com/events/136229647002724/ oraz na facebooku Tytanów Lublin

Kiedy?
26.10.2017 godzina 20:30

Gdzie?
Arena Lublin (boczne boisko)

Co jest potrzebne?
Butelka wody, sportowe ubranie dostosowane do warunków pogodowych.

2017-10-11 20:58:20
(fot. nadesłane)

Jeden komentarz

  1. Co to za rugby w kaskach?

Z kraju