Rekordzistka w BMW. Jechała w terenie zabudowanym 184 km/h

W minioną środę radzyńscy policjanci zatrzymali dwójce kierowców uprawnienia do kierowania za nadmierną prędkość. Rekordzistką okazała się kobieta jadąca BMW w terenie zabudowanym o 134 km za szybko.

Radzyńscy policjanci w minioną środę wzięli na celownik kierowców przekraczających prędkość w terenie zabudowanym. Rekordzistką okazała się kierująca pojazdem marki BMW. 46-latka z Parczewa w miejscowości Przegaliny Duże na drodze wojewódzkiej nr 813, jechała w terenie zabudowanym z prędkością 184 km/h. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość aż o 134 km/h.

Drugi z kierujących, jechał także za szybko w terenie zabudowanym. Kierowca pojazdu marki Peugeot osiągnął prędkość 105 km/h. W obydwu przypadkach poczynania kierowców ujawnione zostały za pomocą nieoznakowanego radiowozu wyposażonego w wideorejestrator.

Kierujący utracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy, ukarani zostali mandatami karnymi, a na ich „konto” trafiło 10 pkt. karnych.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

29 komentarzy

 1. Po wpisach na forum widać, że zmienia się ku lepszemu.
  Coraz mniej wyznawców „szybko ale bezpiecznie” i ani jednego wpisu o łupieniu kierowców czy bezsensowych ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym.
  Chyba nastąpiło przesilenie (nie tylko wiosenne) i ludzie mają dość bandytyzmu drogowego.

  • Zaraz się zacznie bandytyzm na rowerach miejskich.

  • Franiu – a może to tylko zdrowy rozsądek – nikt o zdrowych zmysłach nie będzie bronił idiotki bezmyślnie narażającej i siebie i innych wokół. Pozdrawiam

   • Dokładnie… powiem więcej jeśli chce się taka zabić to nie pierd…nie w pierwsze drzewo z prędkością 183km to jej decyzja . ALE nie ma zgody na to aby taka jedna zagrażała życiu i zdrowiu innych

 2. DO ‚franio’ :
  LUDZIE MAJĄ JUŻ DOŚĆ CIEBIE I TWOICH DURNYCH KOMENTARZY :)))

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!