690 680 960

Rekord na Słonecznym Wrotkowie. 4775 osób w niedzielę !

W upalny weekend na Słonecznym Wrotkowie padł rekord frekwencji. W niedzielę baseny odwiedziło prawie pięć tysięcy osób.

Dodatkowo w sobotę w ośrodku bawiło się i wypoczywało 2900 osób. W obu przypadkach mówimy tylko o biletowanej części kompleksu.

Do tego należy doliczyć osoby, które były w bezpłatnej części ośrodka, przy placu zabaw i brodziku dla dzieci – szacujemy, że wczoraj przez cały dzień mogło tam być nawet ok. 2 tys. osób. Tłumy były też nad samym zalewem – m.in. na kąpieliskach Wrotków i Marina – informuje na swojej stronie internetowej MOSiR Lublin.

Ogromną popularnością cieszył się też wczorajszy Maraton Aqua Fitness dla całych rodzin w naszych basenach, a także trening Xfit (crossfit) i zawody dla Panów.

Z kompleksu można korzystać codziennie od godz. 9 do 20. Na gości czekają m.in. 3 baseny rekreacyjne, basen pływacki, 100-metrowa rura wodna, turbozjeżdżalnia, zjeżdżalnia rodzinna, brodzik dla dzieci, wodny plac zabaw, Wyspa Piratów, 200-metrowa piaszczysta plaża z boiskami do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu wodnego i pełna gastronomia.

(fot. MOSiR Lublin)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli