Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Za pośrednictwem Internetu nakłaniał nieletnią do seksu

Radzyńscy policjanci razem z funkcjonariuszami z KWP Lublin zatrzymali 27-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna za pośrednictwem Internetu nakłaniał nieletnią do odbycia stosunku płciowego.

Policjanci z Radzynia Podlaskiego i Lublina wpadli na trop 27-latka z Warszawy, po tym jak kontaktował się z nieletnią mieszkanką powiatu radzyńskiego przez komunikator internetowy.

– Mężczyzna proponował spotkanie, w celu odbycia stosunku płciowego. Nakłaniał również nieletnią do wykonania innej czynności seksualnej. W trakcie konwersacji i poznawania się przesyłał jej także swoje zdjęcia. Do korespondencji dochodziło także przez telefon komórkowy – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

27-latek został zatrzymany. Mundurowi zabezpieczyli nośniki danych, telefony, laptopy, za pomocą których mężczyzna kontaktował się z nieletnią.

– Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla.

Policja apeluje

Mając na uwadze dobro dzieci policjanci zachęcają rodziców i opiekunów przede wszystkim do rozmów nt. istniejących zagrożeń, kontrolowania stron internetowych, jakie odwiedzają ich dzieci oraz monitorowania treści, jakie przesyłają za pośrednictwem portali społecznościowych czy innych aplikacji służących do komunikacji.

2016-03-11 10:11:57
(fot. ilustr. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. A może to była miłość? XD

 2. Jean Claude Van Damme z Lublina/ k. Świdnika

  Zwykły, śmierdzący pedofil.

 3. Młoda Pierdółkówna

  A to zbrodniarza wykryto!
  No nic tylko wykastrować takiego nie zapominając o obcięciu języka, żeby nie mógł wykonywać tych „innych czynności seksualnych”.
  No i w tymże samym celu paluszki u łapek… siekierką.
  🙂 🙂 🙂

 4. Cichobiorek cichodajek

  Spece od obyczajowości stwierdzili, że obecnie bezstresowo hodowane małolaty wcześnie zaczynają trzeć nóżkami w celu straty „niepokolaności” i zrobią wszystko żeby oszukać czujność błądzących w nieświadomości rodziców.
  Tak wiec myślę, że gdyby nie byłoby „podaży” to i „popyt” ze strony takich zboków byłby mniejszy.

 5. Nieletnia to jest od 15 do 18 lat i seks z taka jest legalny. Wam chodzi zapewne o małoletnią poniżej 15. Nauczcie się pisać precyzyjnie.

 6. Jeśli nawet nie letnia to pewnie zimna; ja tam wolę gorące dziewczyny.

Z kraju