Sobota, 22 sierpnia 202622/08/2026
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Odpowie za paserstwo

Wczoraj radzyńscy kryminalni na terenie jednej z posesji w miejscowości Ustrzesz ujawnili częściowo zdemontowany samochód osobowy pochodzący z przestępstwa. Jak ustalili funkcjonariusze, pojazd utracony został na terenie Sulejówka pod koniec ubiegłego roku.

Wczoraj kryminalni z radzyńskiej komendy weszli na teren jednej z posesji w miejscowości Ustrzesz. Z ustaleń policjantów wynikało, że na terenie gospodarstwa znajduje się samochód pochodzący z przestępstwa. To był strzał w dziesiątkę. Tam odnaleźli i zabezpieczyli częściowo zdemontowany samochód osobowy marki VW Golf, który utracony został pod koniec ubiegłego roku na terenie Sulejówka – informuje KWP Lublin.

Zarzut paserstwa usłyszał 53-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego- właściciel posesji. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo paserstwa zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

2013-10-08 10:46:31
(fot. KWP Lublin)


Ustaw lublin112.pl jako preferowane źródło w Google

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia