690 680 960

Radzyń Podlaski: Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”

W miniony piątek w centrum Radzynia Podlaskiego zainstalowano banery wystawy zatytułowanej „Stop dewiacji”. Wystawa budzi skrajne emocje, wczoraj jeden z banerów został uszkodzony.

Banery umieszczone w centrum Radzynia Podlaskiego na Placu Wolności zawierają hasła związane z homoseksualizmem. Przeczytamy na nich m.in., że pedofilia łączy się z homoseksualizmem. Kontrowersyjną wystawę można było obejrzeć w innych miastach. W niektórych zaś odmówiono instalacji w przestrzeni publicznej widocznych na zdjęciach banerów.

Autorem wystawy jest Fundacja Życie i Rodzina. – Zaprezentowane w niej banery przedstawiają fakty dotyczące skutków praktyk homoseksualnych, m.in. większą skłonność do popełniania przestępstw na tle seksualnym, w tym do pedofilii. Aż 20-40 % przypadków molestowania dzieci to działanie homoseksualistów, choć stanowią oni zaledwie 1-3 % społeczeństwa! „Stop Dewiacji” pokazuje prawdę, którą lobby LGBT chce ocenzurować. Polityczne i kulturowe działanie środowisk homoseksualnych ma na celu przekonanie społeczeństwa do akceptacji dewiacji i nie zwracania uwagi na związane z nią zagrożenia. Tym razem prawdę o szkodliwości homoseksualizmu pokazujemy w Radzyniu Podlaskim, niebawem zaprezentujemy ją w innych miastach Polski – informuje na swojej stronie Fundacja Życie i Rodzina.

Od początku tygodnia do Radzynia Podlaskiego przyjeżdżają przedstawiciele ogólnopolskich mediów, sama wystawa jest głośno komentowana w telewizji i na portalach internetowych.

Jak twierdzi radzyński radny Jakub Jakubowski wystawa szerzy nienawiść do drugiego człowieka. W rozmowie z serwisem iledzisiaj.pl radny pyta: – Dlaczego burmistrz i urzędnicy nie zajmą się dobrym zarządzaniem, pozyskiwaniem środków i rozwojem miasta, a zajmują się pseudo edukacją seksualną? Czy w naszym mieście nie wolno być gejem? Nie wolno być innym i myśleć inaczej niż Burmistrz?

Jakub Jakubowski przesłał do Urzędu Miasta pismo z wnioskiem o informację publiczną dotyczącą wystawy. Dokument zamieszczamy poniżej. Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego będą mieli możliwość obejrzenia wystawy do 22 października, następnie banery powędrują do kolejnego miasta.

14731111_1112843345489242_477628060397774115_n

img_2507

img_2506

img_2505

2016-10-12 17:59:09
(fot. lublin112.pl, Jakub Jakubowski)

41 komentarzy

  1. Prawda po prostu w oczy kole to całe gejowe towarzystwo. Ja też nie życzę sobie propagowania homoseksualizmu i innych dewiacji jako czegos normalnego. Wole mój wschodni zascianek niż nowoczesną tęczową tolerancje.

  2. Widać ,że największy problem ze swoimi dewiacjami mają ci zdewociali organizatorzy. Mają chyba poczucie swojej winy i w ten sposób chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej. Czują się niedowartościowani , więc muszą się publicznie oplakatować

  3. Święta prawda na tych banerach. Nic tam kontrowersyjnego – czysta nauka i efekty badań.

    Mordercy też nie można nazwać mordercą bo propaguje to nienawiść do drugiego człowieka? Puknijcie się w cymbały lewaki. I tak przegraliście.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie