Radzyń Podlaski: Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”

W miniony piątek w centrum Radzynia Podlaskiego zainstalowano banery wystawy zatytułowanej „Stop dewiacji”. Wystawa budzi skrajne emocje, wczoraj jeden z banerów został uszkodzony.

Banery umieszczone w centrum Radzynia Podlaskiego na Placu Wolności zawierają hasła związane z homoseksualizmem. Przeczytamy na nich m.in., że pedofilia łączy się z homoseksualizmem. Kontrowersyjną wystawę można było obejrzeć w innych miastach. W niektórych zaś odmówiono instalacji w przestrzeni publicznej widocznych na zdjęciach banerów.

Autorem wystawy jest Fundacja Życie i Rodzina. – Zaprezentowane w niej banery przedstawiają fakty dotyczące skutków praktyk homoseksualnych, m.in. większą skłonność do popełniania przestępstw na tle seksualnym, w tym do pedofilii. Aż 20-40 % przypadków molestowania dzieci to działanie homoseksualistów, choć stanowią oni zaledwie 1-3 % społeczeństwa! „Stop Dewiacji” pokazuje prawdę, którą lobby LGBT chce ocenzurować. Polityczne i kulturowe działanie środowisk homoseksualnych ma na celu przekonanie społeczeństwa do akceptacji dewiacji i nie zwracania uwagi na związane z nią zagrożenia. Tym razem prawdę o szkodliwości homoseksualizmu pokazujemy w Radzyniu Podlaskim, niebawem zaprezentujemy ją w innych miastach Polski – informuje na swojej stronie Fundacja Życie i Rodzina.

Od początku tygodnia do Radzynia Podlaskiego przyjeżdżają przedstawiciele ogólnopolskich mediów, sama wystawa jest głośno komentowana w telewizji i na portalach internetowych.

Jak twierdzi radzyński radny Jakub Jakubowski wystawa szerzy nienawiść do drugiego człowieka. W rozmowie z serwisem iledzisiaj.pl radny pyta: – Dlaczego burmistrz i urzędnicy nie zajmą się dobrym zarządzaniem, pozyskiwaniem środków i rozwojem miasta, a zajmują się pseudo edukacją seksualną? Czy w naszym mieście nie wolno być gejem? Nie wolno być innym i myśleć inaczej niż Burmistrz?

Jakub Jakubowski przesłał do Urzędu Miasta pismo z wnioskiem o informację publiczną dotyczącą wystawy. Dokument zamieszczamy poniżej. Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego będą mieli możliwość obejrzenia wystawy do 22 października, następnie banery powędrują do kolejnego miasta.

14731111_1112843345489242_477628060397774115_n

img_2507

img_2506

img_2505

2016-10-12 17:59:09
(fot. lublin112.pl, Jakub Jakubowski)

Zobacz również

41 komentarzy

 1. Średniowiecze trzyma się dzielnie na wschodzie.

 2. Pampalini łowca zwierząt

  czy 112 zawiadomiło prokuraturę w sprawie tej pseudo wystawy?

  • Z jakiego powodu geju?

   • Z powodu szerzenia średniowiecznych zabobonów i robienia ludziom wody z mózgu. Z powodu publicznego ogłaszania informacji totalnie kłamliwych. Może autorzy tego kabaretu przestawią źródła informacji o tych procentach? Proboszcz im tak powiedział? No to w sprawach pedofilii faktycznie pewne źródło.

    • Z KOD-em macie okazję poskakać w ramach protestu skoro jesteś taki nowoczesny. Alkoholicy też wypierają się swojego uzależnienia. W twoje „hetero”, biorąc pod uwagę uzasadnienie, trudno uwierzyć.

    • Informacje o tym są zawarte w badaniu dotyczącym zaburzeń psychicznych. Jedna z amerykańskich instytucji opublikowała kilka dni temu. Czytałem. Potwierdzam

     • W TVNiedorowzojów i Gów…Wartym nie mówili, więc to nieprawda. Tacy ludzie tylko z tych gadzinówek czerpią wiedzę i inspirację do życia.

  • a podobno mamy wolność wypowiedzi

 3. Dla mnie cale to lgbt to jest jedno wielkie wynaturzenei. Skoro zycie tak jest skonstruowane, ze aby je przekazac dalej potrzebny jest chlop i baba to jak chca swoje przekazac geny dalej osoby homo?

 4. Mnie totalnie nie obchodzi kto co i z kim robi w domu !!! Ale wciąganie w to dzieci (ta nowoczesna edukacja) powinna być karana tak samo jak te ich marsze że się rzygać chce jak takiego na ulicy zobaczysz !!! Pieprzą o swoich prawach a kto im zabrania się pedałować w domu? A gdzie moje prawa ? Nie życzę sobie tego na ulicy bo mnie to obrzydza

 5. Człowiek , to ma poukładane w głowie, a dla nowoczesnych oferuję bilet na zachód w jedną stronę.

 6. ” Może byś tak Damian wpadł popedałować „

 7. Pokazane statystyki na tych banerach nie wzięły się z przypadku….
  Dziwi mnie oburzenie userów powyżej typu : średniowiecze, pis, a już straszenie prokuraturą…?
  Jak to się ma do demokracji i wolności słowa?

 8. A w Polsce pewnie z 90% przestępstw popełniają katolicy.

 9. A gdzie wasza tolerancja europejska dla odmiennosci? Tutaj ktos mial o pedziach inne zdanie niz wielbiciele lgbt.oni powinni to tolerowac,bo na tym to polega.chcesz zeby tolerowano twoje zdanie,toleruj tez czyjes.gdzie tu kontrowersja.?

  • Nie mam nic przeciwko tej wystawie ale jeżeli otworzy oczy komu kolwiek i zapobieganie tragedia chociaż jednego dziecka w 100% ja popieram. Nie dajmybsobie wmówić zachodniego stylu życia jeżeli otworzymy się na nią to będziemy mieli problem jaki mają we Francji chcecie multi kultu?? Ja nie i sprzeciwiać się temu kategorycznie jestem chrześcijaninem i owszem grzeszą upadam ale wyciąga z tego wnioski….

   • A co zrobiłby Jezus? Chyba by ich nie potępił, skoro tylu księży katolickich jest homo?

    • Przeczytaj Pismo święte a znajdziesz odpowiedz. Wśród polityków, posłów, prokuratorów, sędziów, w każdej grupie społecznej trafiają się odchyleńcy. O show biznesie i artystach nawet nie wspomnę.Wielu się z tym obnosi. To trzeba leczyć a nie propagować. Przyzwalanie na dewiację doprowadzi do akceptacji zoofilii, nekrofilii i podobnych zboczeń a to już krok w przepaść dla ludzkiej cywilizacji.

 10. Niektórym to tv i wszelakie lewackie nowoczesne media mózgi wyżarły i nie potrafią odróżnić propagandy od wolności słowa od przekonań…
  Na szczęście mamy demokrację i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, szkoda że niektórzy o tym zapomnieli…a o osobistym wyciąganiu wniosków i myśleniu nie wspomnę….,

  Tępe janusze 😉

 11. Prawda po prostu w oczy kole to całe gejowe towarzystwo. Ja też nie życzę sobie propagowania homoseksualizmu i innych dewiacji jako czegos normalnego. Wole mój wschodni zascianek niż nowoczesną tęczową tolerancje.

 12. Widać ,że największy problem ze swoimi dewiacjami mają ci zdewociali organizatorzy. Mają chyba poczucie swojej winy i w ten sposób chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej. Czują się niedowartościowani , więc muszą się publicznie oplakatować

 13. Święta prawda na tych banerach. Nic tam kontrowersyjnego – czysta nauka i efekty badań.

  Mordercy też nie można nazwać mordercą bo propaguje to nienawiść do drugiego człowieka? Puknijcie się w cymbały lewaki. I tak przegraliście.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online