Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Policja Lublin: Nowe radiowozy dla lubelskiego garnizonu

W środę w Komendzie Wojewódzkiej Policji uroczyście zostały przekazane nowe radiowozy funkcjonariuszom reprezentującym jednostki policji garnizonu lubelskiego. Do komend trafiło 13 nowych pojazdów. Podczas uroczystości wręczono także medale i odznaczenia resortowe.

Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się uroczyste przekazania nowych radiowozów, a także wręczono odznaki oraz medale za zasługi.

– Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej. Samochody zostały zakupione przy wsparciu jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki temu Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie wydała na ten cel nieco ponad 400 tysięcy złotych – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Radiowozy trafiły do policjantów w powiatach: lubelskim, janowskim, biłgorajskim, lubartowskim, janowskim, łukowskim, kraśnickim, puławskim i świdnickim. Przekazane radiowozy to: 10 pojazdów marki Kia Ceed, dwa auta marki Skoda Yeti oraz  jeden Opel Corsa.

– Złotym medalem za Zasługi dla Policji odznaczony został Pan Lucjan Orgasiński Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Medal otrzymał także Pan Leszek Proskura Wójt Gminy Siennicy Różanej. 38-funkcjonariuszy otrzymało Odznakę Zasłużony Policjant – dodaje podkom. Andrzej Fijołek.

68-94445

68-94444

68-94443

68-94442

68-94441

2016-10-12 17:30:07
(fot. KWP Lublin)

Autor: redakcja

29 komentarzy

 1. no to posypią się wrzuty na psy w komentarzach

  • Jakby nie było tych „psów”, to by dopiero było przesrane. Niech lepiej są i mają jak najlepszy sprzęt.

   • oczywiście, poza tym będzie gdzie spać, tylko numerów blach nie podali…

   • jak są to źle bo są, a jakby ich nie było to by też było źle bo „gdzie była policja” ….. wieszać na „psach” psy to pierwsi, tak samo zresztą jak dzwonić po pomoc kiedy kozakowanie się nie pomaga, to wtedy tez pierwsi

  • Uważaj, żeby Cię Jon Snow nie obrzucał…

  • wrzuty na „psy” w wiekszosci sa od zakompleksionych sebixów, którzy anonimowo zgrywają kozaków lub w grupie a chodząc samemu spuszczaja łby w dół lub nie daj boże jak dzieję im sie krzywda to w pierwszej kolejnosci dzwonia po pomoc właśnie na „psy” i wtedy policja jest dobra ..

   • heeh masz rację, pamiętam epizod sto lat temu, siedzimy sobie w mieście X na rynku, idzie grupa podpitych gamoni, gęby straszne, he coś tam przystaneli i i przyczepili się do kolesia, który był z nami ale siedział sobie na murku parę metrów dalej i rozmawiał przez telefon. Powiedzieliśmy idź dalej do najbardziej agresywnego. Chwilę się wahał, ale zobaczył, że idzie reszta jego załogi z lokalu. Stał sie pewniejszy siebie. Troche pojacował, zamachną się nie wiem którą ręka, nie ważne, ale dostał z z tej samej szybciej ode mnie, był tylko jęk i.. BO ZARAZ ZADZWONIĘ NA POLICJĘ, hehehe

  • Nie scekoj dziadu!

 2. A co tam robi tych dwóch kolegów w sukienkach?

  • Po „co łaska” przybyli.

  • Jakbyś trochę historii znał to może byś pojmował że bez takich kolegów w sukienkach Naród Polski prawdopodobnie by nie istniał. I to od bardzo dawna. A z ostatnich dziesiątek lat to można by chociaż wspomnieć role kościoła w walce z komunizmem, jak i samego Jana Pawła II. Gdyby nie Oni to prawdopodobnie byśmy byli zza żelazną kurtyną dalej a j. Polskiego byś nie znał jak i nazwy tego kraju. Chociaż może historie znasz ale lewactwo… coraz szersze kręgi. Dajecie się omotać propagandzie a przypominam homo sapiens- człowiek myślący, nie tylko człowiek. Jak nie pasuje to wypie… na lewacki zachód Europy tam problemów z tymi panami mieć nie będziesz. Polska od 966 była, jest i będzie krajem katolickim.

   • Tak trzeba wy….dalać,tu masz rację ,bo niedługo ta pseudo święta hołota między sobą się wymorduje.

   • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnia

    I Tobie Stachu, zryli mózgownicę?
    Przykre, współczuję Ci.
    A za to co zrobili dla Ojczyzny, obecnie biorą niezły, konkordatowy haracz, panie Stachu – także i z Twoich podatniczych pieniędzy.
    Takie pokropki połączone z mamrotaniem zaklęć powinni za fryko świadczyć przez sto lat – co najmniej.

 3. spoko jeszcze w tym roku będą na parkingu na grygowej stały

 4. Wkładają wiedze do sumień, mogą i tobie rozum do czerepa.

  • Ja się pytam a gdzie księża mają sumienie jak na pogrzeb od biednych ludzi ostatni grosz wyrwą , a jak krzywdzą czyjeś dzieci to gdzie to sumienie ich jest? A ty jak sobie ”kupisz za kasę od księdza sumienia” to i tak go nie będziesz miał,bo z sumieniem człowiek się rodzi.

   • To jest koleżko wrzucanie wszystkich do jednego wora w określonych przypadkach. Paru pedofilów się trafiło, wszyscy księża są źli? Paru kibiców odpala racę, cały stadion zamykany wszyscy są źli? Ty jesteś zły, cała Twoja rodzina też, od dziada pradziada? I tu kontra: paru uchodźców okazuje się terrorystami, reszta jest dobra? Wszystkie pytania na nie, co do ostatniego punktu: oni mają to w religii, są po prostu Ci którzy już i Ci których jeszcze nie zawezwał Allah. Do reszty komentarza chyba nie trzeba. Nie przed księdzem a przed krzyżem, jeśli nie znasz żadnego sługi Boga porządnego.

    • Stach- tylko ten wór co raz większy się robi , palców już zabrakło do liczenia tych przypadków. na palcach to można już policzyć ale prawdziwych księży i katolików ,a nie pseudo pod przykrywką wiary.Im więcej modlący tym bardziej podły.

   • co z moim psem , bierzesz go na tresurę warczenia i szczekania?

 5. a ile skasowali „policjanci” w sukienkach za pokropek ?

 6. Ci w sukienkach to i agencję towarzyską poświęcą aby kasę dostać.

  • Kaśka w relacji na żywo, spod samego Jaśka

   Święte słowa, panie „igor”, święte!!!
   Pamiętam jak na Majdanku zainstalowano , automatyczny sracz – tam też mamrotano zaklęcia i kropiono pędzlem umoczonym chyba w jakiejś chińskiej podróbie wody święconej, bo często się psuł.

 7. a jakie to zasługi dla Policji uczynił jegomość Orgasiński????co ma ochrona środowiska do policji??????????moz redakcja zapytać rzecznika Policji ???? opinia publiczna chciała by wiedzieć za co przyznawane jest tk wysokie odznaczenie policyjne.bo czegoś tu nie rozumiem.przeciętny policjant co dziennie naraża życie ścigając złodziei i bandytów i przez całą służbę w tym resorcie nie dostanie takiego odznaczenia.a taki jegomość co podpisuje podsunięte papierki dostaje jedno z najwyższych odznaczeń.Panie Komendancie czasem trzeba te wnioski zweryfikować????????????????

  • Widzisz zniesmaczony, w Polsce tak teraz mamy ze najwyzsze odznaki panstwowe zgarniaja pociotki wysokich figurantow (czyt. nierobow) ….q..wa niedobrze sie robi..

 8. Będą mieli czym jeździć prywatnie,żony do pracy wozić,stać po marketach robić zakupy, zatrzymywać bogu winnych ludzi,bo boją się tych z marginesu,sam miałem takie zdążę nie ,wracałem z pracy po 12gobzinach 7może 8-mi andziorów mieli a mi zjechali drogę i żucia na maskę. Po prostu tamtych się bali!Policja. O mały włos nie ro zjechali by mojej żony na przejściu dla pieszych ,na prawym się gostek zatrzymał a na lewym psy pędzli bo służba się kończyła.Pytanie komu oni służą?Zamiast łapać zbiorów i złodzieje to punkty nabija mandatami z ludzi którz pracują i płacą podatki.Zero współczucia i sumienia karać ludzi którzy płacą podatki charują by coś odłożyć.Ale nasza władza zawsze coś znajdzie i żedrze skure!!!

  • Weź się „polak” nawet tak nie nazywaj, bo twoja polszczyzna jest tak tragiczna, że kaleczysz i w złym świetle stawiasz wszystkich Polaków! Jeśli już musisz się wypowiedzieć, to skorzystaj z jakiegoś edytora tekstowego, który podkreśli ci błędy na czerwono (w tym powyższym właściwie cały tekst) i dopiero go opublikuj. Ani to nie miało składu, ani sensu – no kalectwo językowe. Wstyd! Powrót do podstawówki jest dla ciebie konieczny.

  • Mam już swoje lata, za opluwanej komuny w sklepach były pustki ale ludzie odżywiali się zdrowo, nie popadali w depresję bo praca czekała i wypłata była pewna, dziś płaci się za głosy nie za pracę dla przykładu 500+ ja swoje dzieci wychowałem na ludzi i od partii ani kościoła złotówki nie dostałem, ale czy dożyję emerytury ? nie wiem.

  • Dobrze pisze ,nie o błędy w tym wszystkim chodzi.

 9. rowerami powinni jeżdzić

Z kraju