Radni zajmą się petycją w sprawie „ochrony mieszkańców przed elektroskażeniami”. Chodzi o sieć 5G

Każda petycja, jaka zostanie złożona do Rady Miasta, zgodnie z prawem musi zostać rozpatrzona. Tak też będzie w tym przypadku, gdzie chcący zachować anonimowość mieszkaniec Lublina tłumaczy, że „rząd i lobbyści przemysłu wpadli już w amok i już uruchamiają technologię 5G w wielu polskich miastach”.

Do Rady Miasta Lublin wpłynęła petycja, której autor prosi radnych, aby w formie uchwały, zajęli się „ochroną mieszkańców przed elektroskażeniami”. Osoba, która złożyła wniosek, skorzystała z prawa, aby zachować anonimowość. W dokumencie wskazano, aby apel miałby mieć następującą treść: „W związku z rezolucją, opinią i apelami naukowców ostrzegającymi przed uruchamianiem technologii 5G przed zbadaniem jej wpływu na zdrowie, wobec skierowanej do rady miasta Lublin petycji w sprawie ochrony zdrowia mieszkańców przed elektroskażeniami, radni rady miasta Lublin apelują o podjęcie działań legislacyjnych zmierzających do wprowadzenia obowiązku bieżącego badania wpływu technologii 5G na zdrowie mieszkańców”.

Autor petycji podkreśla, że na całym świecie odbywają się protesty związane z rozwojem sieci 5G. Ma to być spowodowane „eksperymentowaniem” oddziaływania tej technologii na ludzi. Dodaje również, że radni powinni zareagować na te eksperymenty gdyż rząd i lobbyści przemysłu wpadli już w amok i już uruchamiają technologię 5G w wielu polskich miastach.

Osoba, która złożyła petycję wskazuje również, że rząd i lobbyści „mają w nosie” opinie polskich naukowców z m.in. Instytut Medycyny Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy czy Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii. Zgodnie z prawem lubelscy radni będą musieli ocenić zasadność petycji i poddać ją głosowaniu.

(fot. pixabay- zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

43 komentarze

 1. Komentarz od spec

  Polecam klika słów o wpływie pola elektromagnetycznego na czlowieka – szukaj na bichute – inz dr Wojciech Jan Karwowski – Bioelektroniczna natura człowieka – Elektromagnetyzm, a bioelektryczna natura tkanek ludzkich, COVID, 5G

  face book. com/WJKarwowski/videos/3639903156072250/

  a tu w temacie tzw. masek
  you tube .com/watch?v=f4ZfBOtMpiY

 2. Ja wiem że Gęsia i te okolice to taki mały kraśnik, ale bez przesady. Bardziej trzeba się zająć tymi budynkami co w nich cały czas buczy, a na drzwiach je symbol pieruna, tego co pan terlecki mówił że to symbol…

 3. Słyszeliście o internecie satelitarnym starlink, osiągają lepsze prędkości niż LTE sieci komórkowych, a przecież taki satelita starlink jest kilka tysięcy kilometrów od ziemi to z jaką mocą muszą działać te anteny ? czy nikt tego nie sprawdzi ?

 4. anonimowy i umysłowy szur bez machy w akcji – bo może pleść głupoty !!!!

 5. Idę już spać bo mama zrobiła mi w kakałko.

 6. a miał ktoś rezonans magnetyczny ? przeżył ? słuchając niektórych powiem umrzeć natychmiast. Dla wyjaśnienia rezonans ma nieprawdopodobnie wysokie natężenie pola nawet 5T (Tesli), stacje BTS mają pole milion razy słabsze i to przy samej antenie

 7. A jeszcze nie dawno pół Lublyna śmiało sie z Kraśnika i fali memów w internecie na ten temat…a teraz coś cicho? 😂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy