690 680 960

Puszki nie dojechały do lubelskiej Perły. Ciężarówka dachowała AKTUALIZACJA

Dzisiaj rano na krajowej 17 samochód ciężarowy wpadł do rowu i przewrócił się do góry kołami. Przewoził puszki na piwo dla lubelskiego browaru.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7 rano na drodze krajowej nr 17. Pomiędzy miejscowościami Nowa Wieś a Kołbiel samochód ciężarowy wpadł do rowu. Jak nas poinformowano, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, usiłując uniknąć zderzenia ze stojącymi na trasie autami, w wyniku czego ostro hamując zjechał do przydrożnego rowu. Tam doszło do wywrócenia się pojazdu.

Naczepa ciężarówki była załadowana puszkami do piwa, które przewożone były do lubelskiego browaru. Większość ładunku wypadła na zewnątrz. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Na szczęście kierującemu autem, oprócz potłuczeń, nic się nie stało.

Przez kilka godzin ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

Informację oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika. Mirosław – DZIĘKUJEMY!

(fot. nadesłane)
2014-11-04 21:58:20

13 komentarzy

 1. puszki i wieczka wiózł

 2. Czegoś nie rozumie! Puszki nie dojechały do Perły? Ciężarówka jechała w stronę Warszawy więc jak puszki miały dojechać do Perły w Lublinie?

  • Nam przekazano, ze jechały do Browaru Perła. Z resztą patrząc realnie, puste puszki jadą do zakładu a nie od strony zakładu gdzie mają byc napełnione.

   Pozdr
   red

   • albo może sam je opróżnił przez co spowodował wypadek a to że wiózł je do produkcji dopiero to tylko wymówka na to że były puste ?

  • A gdzie jest napisane, że jechały w kierunku Warszawy? Jednak czytanie ze zrozumieniem widać sprawia problemy.

   • Pomagałem wyjść kierowcy z ciężarówki

    Jechałem tamtędy kilka minut po zdarzeniu. Kierowca zagapił się i wylądował kilkaset metrów przed rondem jadąc w stronę Warszawy. To co słyszałem od kierowcy chwilę po zdarzeniu mówi samo za siebie a nie komunikat policji.

 3. Ufff, dobrze że puste…

 4. Dobrze, że puszki a nie perełka:D I oczywiście, że kierowcy sie nic nie stalo 😀

 5. o 20 ciężarówka dalej leżała i trwało przeładowywanie tego co ocalało

 6. Podziwiam tych dla których mniej, albo i wcale nie jest ważne samo zdarzenie i to że ludziom nie stała się krzywda, w którą stronę jechał, czy co do ułamka sekundy mierzony czas wypadku. Bywają też tacy co chcieliby wiedzieć dokładnie które żebro ktoś miał złamane i otarty paluszek, albo inni chcący mieć mierzoną suwmiarką średnicę drzewa o które raczył rozbić główkę motocyklista kończący swój sezon na tym świecie.
  Skąd się tacy biorą, tego już nie wiem.

 7. Mam nadzieje że ciągłość produkcji nie jest zagrożona ?

 8. Ale co z Perłą, będzie na czas w sklepach?heh

 9. Perła będzie, ale w butelkach. I bardzo doskonale, bo browar z puszki jest obrzydliwy.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas