690 680 960

Przywiózł z Holandii w walizce 12 kg narkotyków

W miniony weekend kryminalni zatrzymali mężczyznę, który przyjechał busem do Lublina z Holandii. 26-latek miał w walizce 12 kg narkotyków.

W minioną sobotę kryminalni z Lublina, w rejonie jednego z przystanków w centrum miasta, zatrzymali 26-latka wracającego busem z Holandii. Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości narkotyków.

26-latek był zaskoczony zatrzymaniem. Został przewieziony do KWP w Lublinie.

Jak się okazało, wewnątrz podróżnej walizki znajdowały się cztery sporej wielkości aluminiowe pakunki. Przy udziale technika kryminalistyki policjanci otworzyli te pakiety. W każdym z nich znajdowały się jeszcze 3 foliowe worki z zawartością białej masy. Badanie testerem wykazało właściwości siarczanu amfetaminy.

 

 

Łącznie zabezpieczono 12 kilogramów tej nielegalnej substancji, a także kilka gramów haszyszu i suszu marihuany.

Policjanci ustalili, że mężczyzna przemycił narkotyki z Holandii. Tego przestępczego czynu dopuścił się zaledwie w dwa miesiące od wyjścia na wolność po 6 letniej odsiadce za poprzednie przestępstwa.

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzut wewnątrzwspólnotowego przemytu narkotyków.

Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Wczoraj mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

2018-07-17 10:39:57
(fot. wideo KWP Lublin)

8 komentarzy

 1. Co za tołman…

 2. Ciekawi mnie skąd posiadali informację, że mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości narkotyków. Jak udało im się wyśledzić narkotyki to i z papierosami i spirytusem z lubelskich targowisk nie będą mieć najmniejszego problemu. Tak wyliczam, że w tym miesiącu powinny być pierwsze zatrzymania. Jestem pewien na 100% że do końca roku uda im się zlikwidować cały przemyt zza wschodniej granicy. Trzymam kciuki.

 3. Z powodu kwaśnych deszczy na działce wyrosły mi kiszone ogórki.

 4. king of cat town

  uuuu biedaczek nie wie ze nie jezdzi sie dziad busem tylko osobowkami (na wschod) z min 3 ma przesiadkami? 12 kilograms….fu****king sh****t. bieda

 5. Powinien dostać 15 za recydywę.

 6. PDW A FRAJERA I TAK SPOTKA KARA

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas