Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przytoczno: Chwilę po włamaniu wpadł w ręce policjantów

Policjanci z Kocka zatrzymali w poniedziałek nad ranem włamywacza. Mężczyzna okradł stację paliw. W swoim aucie miał łup o wartości blisko 20 tys. złotych.

Do zatrzymania włamywacza doszło w poniedziałek nad ranem w Przytocznie. Policjanci z Kocka zauważyli kierowcę audi, który próbował na widok radiowozu ukryć się w bocznych uliczkach. Mundurowi zatrzymali auto do kontroli. W środku siedział 31-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

– We wnętrzu pojazdu policjanci znaleźli łomy, siekierę i wkrętaki. W bagażniku ukryte były w workach papierosy, słodycze, alkohol, artykuły przemysłowe oraz karty doładowujące. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd one pochodzą oraz jak wszedł w ich posiadanie – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Chwilę później okazało się, że produkty pochodzą ze stacji paliw w Kocku. Okazało się, że tam mężczyzna włamał się i skradł produkty, które potem zapakował do bagażnika.

31–latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

2015-08-18 09:14:31
(fot. Policja Kock)

11 komentarzy

 1. ja uwielbiac slodyce

 2. choinki zapachowe 😀 chyba chciał po rodzinie rozdać 😀

 3. umarlemu sie nie zdaży

 4. Stacja czynna całodobowo,to jak się włamali.

 5. ss tu jest Polska tu wszystko można tu nawet włamujesz się do całodobowo czynnej stacji 🙂

  • I za te parowki dostanie 15lat 🙂 witamy w Polsce. Morderca i gwalciciel dostanie 5lat a taki glodny skryty parowkozerca 15lat

 6. Gdzie napisali, że parówki?
  Też chcę, bo lubię.:)

 7. Zdjęcie pewnie z archiwum X.

Wiadomości z info112