Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszedł zapłacić grzywnę za partnerkę, był poszukiwany

We wtorek rano policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który przyszedł zapłacić grzywnę za swoją dziewczynę. Jak się okazało 20-latek był poszukiwany.

Wczoraj rano policjanci weszli do jednego z mieszkań na Czechowie. Mundurowi posiadali informację, że może się tam znajdować poszukiwany 20-latek. Zamiast niego w mieszkaniu przebywała partnerka poszukiwanego mężczyzny.

Jak się okazało po legitymowaniu, 22-latka była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, z możliwością zamiany na grzywnę. Kobieta została przewieziona na komisariat.

Jakież było zdziwienie policjantów, kiedy na komisariacie pojawił się 20-latek z gotówką na grzywnę dla kobiety. Mężczyzna zapłacił zasądzoną karę za partnerkę, po czym została ona zwolniona. Sam jednak nie będąc świadomym, że jest na celowniku policjantów został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego.

(fot. Policja)

7 komentarzy

  1. Policja to się nie napracuje, złapali płotkę, gruba ryba sama przyszła a i hajs z grzywny wpadł 🙂

  2. Prawie pretendent do nagrody Darwina

  3. Upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu, to się nazywa efektywność!

  4. Mariusz z Tatar 1 się od wczoraj nie odzywał.

  5. Takie proste czynności, bo tylko wylegitymowanie i sprawdzenie na bębnie, a jaki skutek. Ujęcie poszukiwanego. Bez pościgu, bez strzelaniny. Cicho, szybko, tanio, skutecznie. To jak ustawienie fotoradaru w niebezpiecznym miejscu.

Z kraju