Przyszedł z siekierą do byłej dziewczyny. Zdemolował mieszkanie i uciekł

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który zdemolował jedno z mieszkań w dzielnicy LSM. Wigilijny wieczór 30-latek spędzi w policyjnej celi.

Wczoraj do jednego z mieszkań w dzielnicy LSM przyszedł nietrzeźwy 30-latek. Mężczyzna chciał wejść do mieszkania dziewczyny, z którą właśnie się rozstał. Kiedy nikt mu nie otwierał postanowił siekierą rozbić drzwi wejściowe.

W tym czasie do mieszkania wrócił 14-letni brat kobiety. Mężczyzna zmusił nastolatka, aby ten wpuścił go do mieszkania. Tam 30-latek zagroził nastolatkowi i zdemolował pomieszczenia. Po wszystkim sprawca uciekł. Wstępnie oszacowano straty na ponad 7 tys. złotych.

Policjanci szybko namierzyli nietrzeźwego i niebezpiecznego mężczyznę. 30-latek został zatrzymany na przystanku autobusowym przez policjantów z oddziału prewencji. Mieszkaniec Lublina od razu trafił do policyjnej celi, gdzie trzeźwieje. Mundurowi zbierają cały czas w tej sprawie dowody oraz przesłuchują świadków.

Po wykonaniu niezbędnych czynności 30-latek zostanie doprowadzony do prokuratury. Musi liczyć się z odpowiedzialnością karną m.in. za niszczenie mienia, czy też groźby karalne. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Wniosek z tego taki, że bydło nie mieszka w oborze na wsi tylko w bloku w mieście.

  • Tak? Przecież wiesniak to nadal wiesniak, i z daleko widać że jest że wsi. Inne rysy twarzy, wielkie chamskie giry, itp. To ich zdradza. Bo ubiór teraz już troche mniej.

 2. Ehhh romantyk… 😍

 3. Ja tam go rozumie ,czego to się nie robi z miłości

 4. Głupio zrobił. ITO PRZEZ KOGO? HE. PRZEZ TAKA BABE? naprawdę nie warto. Szkoda go, bo zapłaci teraz grzywnę. Natomiast w żadne groźby nie wierzę. Bo przecież jej nie bylo w domu!

  • No cóż. Mi kompletnie nie szkoda takiego śmiecia. Powinien dostać całe 5 lat, pokrycie wszystkich kosztów i nawiązkę. Może następnym razem się moczymorda zastanowi. I chyba nie dziwne, że kobieta nie chciała być z takim padalcem.

 5. A kto to jest wieśniak? Czy może to ten lub ta który, która mieszka poza Lublinem? Zastanówcie się ludzie nad tym co piszecie.życzę naprawdę rodzinnych świat Bożego Narodzenia

 6. Sami jesteście wieśniacy , rodowitych ludzi z miasta to może jeden procent jest a reszta to największa hołota co za komuny do miasta wlazła i już zapomniała skąd pochodzi .Czasami można ich rozpoznać jak jest mowa o dopłatach i hektarach , to aż zielenieją z zazdrości bo swoje wysprzedawali i teraz im szkoda .

 7. Z siekierą, bo to był obywatel gorszego sortu, ktoś z tego lepszego sortu miałby tzw. przedmiot przypominający wyglądem broń palną.

 8. Bo to pewnie zła kobieta była… 😀
  Ciekawe czy chociaż dadzą bidulkowi, 12 tradycyjnych dań… 😉 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu