Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszedł do byłej partnerki z siekierą. Groził, że ją zabije (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę który przyszedł z siekierą do byłej partnerki i groził jej pozbawieniem życia. Agresor stanie wkrótce przed sądem.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na terenie gminy Konstantynów w powiecie bialskim. Dyżurny powiadomiony został o agresywnym mężczyźnie, który grozi swojej byłej partnerce.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że gdy była na zewnątrz przyjechał mieszkający nieopodal jej były partner. Mężczyzna zaczął grozić jej pozbawieniem życia po czym odjechał. Jak się okazało tylko na chwilę, gdyż powrócił do kobiety z siekierą wyzywając ją przy tym i grożąc pozbawieniem życia.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Potwierdzili, że jest to 43-letni mieszkaniec gminy Konstantynów.

W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że 43-latek w takim stanie kierował autem, dlatego wykonane zostało badanie retrospektywne.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za groźby karalne jak też kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wczoraj wobec 43-latka bialska prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przyszedł do byłej partnerki z siekierą. Groził, że ją zabije (zdjęcia)

Przyszedł do byłej partnerki z siekierą. Groził, że ją zabije (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Żdżerba_i_yońzki

    To nie ważne. Istotne jest aby ***** ***.

  2. Nie przyszedł, ale przyjechał. Nie podano autem jakiej marki, więc wiadomo o jakie chodzi.

  3. ale tępy buc

  4. Normalny dzień z życia patologi

  5. Hahahaha dozór policyjny hahahah. A gość który wszedł do szpitala bez maseczki 3 miechy areszt:) wolne sądy brawooooo wiwattt!

Z kraju

Sport