Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyłożył ekspedientce nóż do klatki piersiowej i zażądał wydania piwa

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który nożem sterroryzował ekspedientkę, a następnie zażądał wydania piwa. Sąd zastosował wobec 19-latka trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Kilka dni temu do jednego ze sklepów na terenie Hrubieszowa wszedł młody mężczyzna z nożem w ręku. Następnie przyłożył jego ostrze do klatki piersiowej ekspedientki i zagroził, że go użyje jeśli ta nie wyda mu alkoholu.

Po chwili napastnik podszedł do półki z piwem, wziął czteropak i wyszedł ze sklepu. O wszystkim zostali poinformowani policjanci. Kryminalni z hrubieszowskiej komendy, którzy zajęli się ta sprawą szybko ustalili, kto jest sprawcą przestępstwa.

Mundurowi zatrzymali 19-letniego mieszkańca Hrubieszowa, a następnie osadzili go w policyjnym areszcie. Sprawca usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia według kodeksu karnego grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. ale dzban kto to wychowal? jak tak zaczyna szkoda zywic dalej

 2. ale dureń,teraz będzie miał szacun na dzielni:-)

   • 500+ jak to się ma do napadu przecież 500+ pobiera sie do ukończenia 18 lat? Skąd wiesz czy jego rodzice pobierali 500+??? Ty masz jakiś objaw na punkcie 500+!!!!

 3. mogł przynajmniej dodać i nie naliczaj akcyzy

 4. ciekawe jakie piwo wziął 🙂 pewnie Tatrę

 5. Dobrze że nie do samej piersi, bo wtedy mógłby nieświadomie skaleczyć kobitę w kolano 😉

 6. A to ci maturzysta…

 7. I później taka patologia idzie na studia do Lublina, zaczepia i bieje ludzi na ulicach, niszczy mienie publiczne, nie segreguje śmieci, a z aut i wynajmowanych mieszkań puszcza disco polo.

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  Oj co do zaczepiania ludzi na ulicach i niszczeniu mienia,to najgorsi są rdzenni mieszkańcy miast.

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  A disco w polu ,to młodzież nie słucha,ani wiejska ani miejska

Z kraju