690 680 960

Przyjechał zatankować, zostawił saszetkę z marihuaną. Wpadł, gdy po nią wrócił

Przez swoją nieuwagę, młody mieszkaniec powiatu łęczyńskiego ma teraz problemy z prawem. Na jednej ze stacji paliw w Lublinie zostawił saszetkę. W środku znajdowała się marihuana.

Zdarzenie miało miejsce w środę wieczorem na jednej z lubelskich stacji paliw w rejonie Śródmieścia. Pod dystrybutor podjechał młody mężczyzna, zatankował pojazd, a następnie udał się do kasy zapłacić. Po tym, gdy odjechał zauważono, że pozostawił on saszetkę. Pracownicy stacji poinformowali policję.

– Na miejsce udali się funkcjonariusze. Po sprawdzeniu zawartości saszetki okazało się, że oprócz dokumentów jej właściciela, znajdują się tam środki odurzające. Była to marihuana – wyjaśniała nam Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca niebawem po odjeździe zorientował się o zgubie. Postanowił szybko wrócić na stację. Wszedł w momencie, gdy policjanci odkryli już zawartość saszetki. – Mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał zarzuty związane z posiadaniem środków odurzających – dodaje Anna Kamola.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-04-21 19:45:20

19 komentarzy

 1. Taaa, bo pracownicy stacji nie zajrzeli… Pewnie sobie jeszcze odbili i zgłosili 🙂

 2. Kolejny co się urwał z gangu Olsena. Zobaczcie jaka u nas „przestępczość” – a to wykosił latarnię i uciekł, a to zabrał wino z garażu… A w ojczyźnie Olsena nie tak różowo (wiem, bo byłem) – na porządku dziennym: gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, pobicie, znowu gwałt. Z tym że takie ich serwisy typu lublin112 raczej wyciszają sprawy. Komentować też nie bardzo się chce, bo zaraz ktoś to zgłosi jako mowę nienawiści, a za to się płaci 2000 euro kary. Także musiałem tutaj, przepraszam, jeśli nie na temat.

  • Widzisz, mandat za znikomą szkodliwość czynu czyli kradzież do 400zł jest tylko mandat – od 20 do 500zł. Dostając 500+ na jedno dziecko możesz sobie pozwolić na wpadkę raz w miesiącu. Nie licząc tego ile razy się patologi uda.

 3. A jak to była lecznicza marihuana?
  Chłopak chciał dobrze a teraz ma problemy.

 4. Ale juz miał dziurawy łep jak takie wtopy zalicza

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!